Autor Zpráva
gardener
Profil
Zdravím,
mám jeden dotaz chtěl bych si koupit doménu bez hostingu, dejme tomu že bych k tomu využil třeba Forpsi, a chtěl bych aby pokud někdo zadá adresu domény do browseru, tak aby se načítal obsah ze subdomény neco.mojestaradomena.cz.
Problém je ale ten, že tento projekt hostuji u Kapusta hostingu a tam mi bylo řečeno, že u nich přesměrování na subdoménu není možné(osobně bych ale řekl, že by to mělo jít).

Jaké mám tedy možnosti, jak tuto situaci vyřešit(aniž bych musel kupovat nový hosting)?

Díky za každou radu..
Medvídek
Profil
gardener
Já řešil podobný problém. Nakonec jsem to vyřešil pořízením hostingu zdarma (hosting bez emailu, databaze a velikosti 1MB) a tam jsem nahral .htacces s presmerovanim na pozadovany web.
zkus něco jako http://www.hostingy.cz/pikolo-p315.html
gardener
Profil
Takže bych název domény v prohlížeči řešilpomocí rewrite..to by sice šlo ale vůbec nevím jak by to pak probíhalo, pokud by někde byl odkaz na domena.com/slozka/slozka_vnorena/, jak bych to pak přesměrovával? A se SEO to asi taky nebude nejlepší řešení co?
warman
Profil
zkus se mrknout na flyweb-maj web vizikta a pres to muzes nechat nacist stranku, ktera je jinde (jednoduchej html)-avsak ma to hacek ze diz vypadne jeden z tech dvou serveru, tak nejde web. u kapusta.cz to urcite jde, jen jste to treba blbe vysvetlil a nebo chcou za to prachy :)

0