Autor Zpráva
regy
Zdravím,
Potřebuji webhosting, který umožňuje spouštět na serveru programy (lame a sox). Ptám se, jestli o nějakém nevíte, protože u třech webhostingů, co jsem se ptal mi napsali, že tyto programy nepodporují, protože je to velká zátěž na server. Pokud to opravdu žádný hosting nepodporuje, potřeboval bych poradit, kde si mám zakoupit virtuální server, popřípadě jaké by měl mít parametry, aby nebyl příliš pomalý. Na internetu o tom jistě už napsáno je, ale mě zajímají vaše zkušenosti a doporučení.

Moc děkuji všem zkušeným za rady a zkušenosti.
Vaclav Martinovsky
Zdravím, přesně na toto by se Vám mohl hodit virtuální server od nás. Na této stránce fóra najdete popis akce, která právě probíhá pro návštěvníky diskuse.jakpsatweb.cz (3+1 měsíců zdarma). Pokud si nejste jistý, je možný týdenní testovací provoz zdarma v libovolné variantě, změna konfigurace je pak možná i kdykoliv později.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Pokud virtualni server jeste hledate muzete me kontaktovat... jsem z www.vas-hosting.cz a virtualni server vam muzeme pripravit zcela na miru, jak cenove tak parametrove... Muzete si zvolit i vyhovujici Linuxovou distribuci.