Autor Zpráva
Vaclav Martinovsky
Profil
Srdečně zdravím návštěvníky fóra "Jak psát web"!

U příležitosti spuštění nového hostingu bezobav.cz, který se zaměřuje především na webhosting a virtuální servery jsme se rozhodli nabídnout Vám, návštěvníkům tohoto fóra, dárek na uvítanou. Nebude to prvních XX hostingů zdarma, ale přesto jde myslím o zajímavou akci pro někoho, kdo potřebuje nový web nebo není spokojený se stávajícím hostingem.

1) Pokud si objednáte do 30.6.2009 webhosting, dostanete od nás doménu ZDARMA dle Vašeho výběru z koncovek CZ, EU, COM, NET, ORG, INFO, BIZ a NAME. Doménu zdarma dostanete na stejný počet let, jako bude registrace hostingu. Platí to pro nové i převedené domény (stávající prodloužíme o daný počet let s výjimkou EU, kde to nejde). Toto je akce, která je na webu pro všechny návštěvníky. Nicméně pro "místní" máme ještě drobný dárek - tím je sleva 120 Kč z ročního paušálu na trvalo!

Takže za cenu 708 Kč bez DPH (843 Kč vč. DPH) ročně máte šanci získat webhosting s doménou zdarma na 1 až 5 let (tedy měsíčně 59 Kč). Když odečtete poplatek za registraci domény, je to už docela sympatické číslo.

2) Pokud si objednáte virtuální server, dostanete na každé objednané tři měsíce jeden zdarma. Uvedu příklad - objednáte si virtuálku na rok, dostanete 4 měsíce zdarma. Objednáte si na čtvrt roku, dostanete měsíc zdarma. To už jsou snažší počty :-). U virtuálky je možné požádat o týdenní test zdarma, stačí poslat e-mail.

A teď ten fígl na závěr - jak poznáme, že jste přišli odsuď? Pokud bude vše fungovat korektně, tak stačí prokliknout odkaz z tohoto fóra a v hlavičce by se měl poslat referrer, podle kterého Vás poznáme. U vytváření objednávky budou vidět standardní ceny, toho se nelekněte a klikejte až do konce. V nagenerované výzvě k platbě už by ale mělo být vše v pořádku. Pokud se náhodou stane, že nebude (někdy se ten referrer prostě nepřenese, ...), tak se stačí ozvat (podpora@bezobav.cz) a vše napravíme.

S pozdravem,
Václav Martinovský
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0