Autor Zpráva
evlo
Profil
Shanim kvalitni hosting, nechci nic extra - sprava domeny, cron, php s extensions, mysql, postgres je +, ale pozaduju 100% funkcnost, to znamena, ze kdyz moje aplikace posle mail, tak ho taky server odesle a ne, ze bude v blacklistu u vsech provideru a tak mail nebude dorucen apod. Ignum nw. Ocenim i peknou administraci.
Dal je ze hry savana - nespolehlive. Banan taky nechci. Radeji ani pipni ne.
Cena kolem 1500kc za rok za hosting (bez domeny).
Nejake typy?

Nejlepsi by bylo kdy slo pod jednim uctem za jednu hostovac domen, to by pro me bylo nejvetsi +.
zoldak21
Profil
Zkus kouknout na onebit.cz na web-profi. Hostuju u nich skoro rok a půl a bez problémů.
Můj web: kopci.cz
Dostupnost (měření monitoring-serveru): http://statistiky.monitoring-serveru.cz/www.kopci.cz
Technická podpora ochotná a rychlá.
Nabízejí i možnost si webhosting na 14 dní vyzkoušet se zárukou vrácení peněz.
quinux
Profil
evlo
onebit.cz, rightway.cz - s oběma mám výborné zkušenosti
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Doporucuji http://www.vas-hosting.cz - sprava domeny, cron, php s extensions, mysql, postgres to vse je mozne... a spolehlive.

Osobni pristup (poradime, nastavime podle potreby), vse pres SSL, hromada spokojenych zakazniku... Tarif basic je presne za 1500 rocne.
Píta
Profil
Zkus treba http://www.czechia.com/ . Mam u nich hosting a jsem spokojen. Navic ti kdykoliv zridi testovaci provoz na mesic zdarma v pozadovane variante.
warman
Profil
Nechcu nejak kecat, ale nema czechia zakazany .htaccess? Nebo jsem se zmylil s jinym webhostingem?
LBurt
Profil
http://www.n1ce.cz pokud chceš můžu ti zaslat náhled do administrace, popřípadě zodpovědět nějaké dotazy.
Píta
Profil
Ahoj, czechia mode_rewrite podporuje
warman
Profil
nic proti gamehostingum- www.n1ce.cz . Ale pokud je webhosting na stejnym serveru jak gamehosting=razove pretezovani serveru, vypadky,... Z toho hlediska moc nedoporucuju zde hostovat.

Píta-dik za odpoved, jedna se tedy o jiny hosting, nevim tedy presne jaky... :)
valecekm
Profil
jen tipuju teda: http://www.svethostingu.cz/ ja jsem sevsim spokojen :-). 10GB za malo neco pres 1000,- za rok se sikne. Podpora pres ICQ az nekdy velmi ochotna :-) a to myslim opravdu vazne a bez ironie! Ikdyz uz jsi si asi webhosting predpokladam vybral, tak skus popremejslet :-)
warman
Profil
valecekm: jen takovej dotaz, k cemu ti je 10GB mista? Vyuzijes to? Ja osobone to nevyuziju... :) ja mam 100MB zabranyho a to su rad...

Svethostingu.cz je pry kvalitni hosting, co jsem tak slysel... Bez vypadku, kvalitni tech.podpora,... Za ty prachy se to celkem da :)
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
To nikdo nepouzivate emaily na svych domenach? Vsude mozne ctu jak staci 5,10, 50 MB.... Nedovedu si hosting bez par set MB predstavit...
Hitman
Profil
ja mam 100MB zabranyho a to su rad...

Já 2GB a jsem taky rád :-), za ty peníze je 10GB slušný prostor. Vlastní zkušenost z svethostingu.cz, ale slyšel jsem, že patří k těm kvalitním hostingům.
jrm
Profil
Nedávno jsem vybíral z cca 16 hostingů, někde dokonce i zkoušel. ONEBIT jsem měl v užším výběru, odradilo mne jen možnost zkoušet až po zaplacení. Skončil jsem k plné spokojenosti na Světě hostingu.
valecekm
Profil
jj. na Svethostingu nejsou nejaky problemy ani s placenim. jsou to preci jen lidi ze, a ja mam dobry skusenosti stim, ze se s nema da paradne domluvit, kdyz clovek je zrovna v maku.

warman
Neboj, vyuziju a bude to asi i malo :-). Spis bych rekl jen takova nutnost pro rozjezd ;-).

pozn.: O nejakej brutalni download server viz ulozto atd ale nejde a o nic takoviho ani nepude, nemusis se bat. Uplne jina kategorie. Ono je to fakt malo, kdyz mas pro kazdyho cloveka, kterej tam ma nejakou funkci mail 100mb a nebo ti tam nekdo potrebuje natlacit HD video, ktery ma pres 600mb aby to dostal nejak k tobe a ty si stim uz poradil.

Karel Dytrych
Ono se to nezda, ale 100mb(mail schranka) x 10(12) :-) hezky nam to naskace.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
valecekm
me o tom moc rikat nemusite moje posta ma velikost prumerneho hostingu... nastesti si quotu urcuji sam :)
warman
Profil
mno, ja kde hostuji, ci hostoval, tak nikdy se na postu moc nehralo... Respektive misto cos dostal, tak bylo ciste pro www a mysql.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
No my si na mailu docela zakladame, takze treba i ten prostor je ftp, db, posta v libovolnem rozprostreni...
warman
Profil
Karel Dytrych
Si me asi spatne pochopil :) ja to myslel tak, ze na mail si mel vicemene neomezene mista. To dava smysl, nebot mejly po nekolika letech maj max parset MB-kdyz to nikdo nepromaze....
valecekm
Profil
Karel Dytrych
No ja to nemyslel nijak spatne, tak pokud jsem se te nejak dotknul, tak se omlouvam. Napsal sem to k tobe, protoze ses otom zminoval take :-).
Tak jasny ze velikost se d aomezit a taky nebo zvetsit ze. Muzu jim dat 10MB nebo 2GB :-D.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Me jste se nijak nedotkl... :)

warman
Chtel bych videt hostera ktery by nelimitoval postu... treba i v pripade rostoucich GB nejake stredni firmy..?
warman
Profil
Karel Dytrych

Stredni firma bude mit svuj Mail server, a nebude vyuzivat hosting. A podle zkusenosti co mam, tak firme staci opravdu malo- neposilaji si videa, nic objemnyho. Od toho mail neni. A kdyby pouzivala stredni firma hosting, zaplatila by si hosting za 50Kč nebo za 1000kč měsíčně? :) Ja to nemyslel tak, ze ti daj 50GB mista na maily, ale ze to proste nezapocitavaj do mista...
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
warman
Ano, ale par se jich presto najde co nemaji vlastni mailserver. Vim to protoze jich u nas prave par je a proto vim kam se splhaji ty GB...

0