Autor Zpráva
Kcko
Profil
Ma nekdo zkusenost s nejakym slusnym SVN hostingem?

+ Potreboval bych nejake neomezene mnozstvi kapacity ( nebudu verzovat 2 GB, ale aby tam nebylo omezeni treba na 20 MB atd.)
+ Privatni pristup ( budu delat na svem soukromem a zivotnim projektu :) s vice lidma a nerad bych, aby si mohl revize stahovat jeste nekdo jiny)
+ Rychlost a dostupnost
+ Proverene jmeno ( neco co funguje delsi dobu )


Diky za info
armin
Hosting armin.sk
Profil
A proč neprovozovat SVN na svém PC? Pokud se nepletu, zde nemusí být "server" nonstop online, jako u běžných webů.
xHire
Profil
Komerční hostingy neznám (vím o assembla.com, ale nehostoval jsem tam), ale z nekomerčních mohu doporučit opensvn.csie.org, který jsem sám spokojeně používal asi pro 5 projektů (z toho jeden s velmi dlouhou historií a asi 500 commity). Stabilita i dostupnost byla dobrá, v administraci je možné repozitář vyexportovat či naopak importovat – to je pro vlastní zálohu celkem užitečná funkce. Přístup je zabezpečený SSL + heslo, pokud není projekt veřejný.

Dnes už SVN nepoužívám, protože jsem zjistil, že git je mnohem lepší. :c)
warman
Profil
svn ma treba http://www.tojeono.cz/ ,ktery hulan kdysi tak moc prosazoval :)
warman
Profil
Zajímalo by mě proč a z jakýho důvodu tady moderátor upravil moji odpověď? To že banan je zablokovanej, neznamená že mu nemlžu normálně řici, že tuto službu (maj to v infu) nabízí i banan....

Změna:
to jak jsem psal velkým a s mezerama, tak jsem si nebyl jist, zda slovo banan neni blokovano :)
armin
Hosting armin.sk
Profil
warman: Asi bylo důvodem zmazání to, že poptávající hledá cituji "Ma nekdo zkusenost s nejakym slusnym SVN hostingem?", což se o praktikách a jednání uvedené společnosti říct nejspíš nedá.
warman
Profil
podle me krom toho, ze spamuje (spamoval), kde se da, tak se nejedna o prumerove nijak spatny hosting podle me. Jesli to je jinak, tak me rekni :)
Kcko
Profil
A proč neprovozovat SVN na svém PC? Pokud se nepletu, zde nemusí být "server" nonstop online, jako u běžných webů.


Protoze mi PC nebezi 24h denne :-).

Jinak diky vsem za odpoved, uz jsem to vyresil s nasim IT spravcem, mam soukromy SVN ucet v nasi firme.

0