Autor Zpráva
mckapco
Zakladam si hosting, a chcel by som sa s Vami poradit, kde by bolo najvyhodnejsie registrovat domeny pre ojich klientov. Hlavne koncovky .sk a cz, a medzinarodne ako com, org, name. info...
Dakujem za kazdu radu!
Tower
To taky záleží, kolik domén máš v úmyslu registrovat. Je třeba rozhodnout, zda to bude malý či velký projekt. S tím bych začal.
mckapco
Myslim, ze nazaciatok maly. Ake su moznosti pre maly a velky?
Tower
Co do registrace domén, tak v ceně. Pokud budeš registrovat více jak 20-25 domén, tak je vhodnější přímo u registrátora nasmlouvat partnerské ceny. Někteří mívají už předem dělané ceníky, pro tyto situace. Kouknul by jsem na nic, kde bych si dal seznam registrátorů a začal projíždět jejich ceníky.
mckapco
to by som male velke vydavky, oplacalo by sa mito az pri viac ako 50 domenach, to asi nepomoze
Tower
No, důležité asi je, si vybrat registrátora už teď, když je malý, protože až bude velký a ty budeš mít ty nasmlouvané ceny, mělo by to být u stejného, aby s tím nebyly problémy. Jak říkám, je dobré si sednout k jednotlivým registrátorům a pořádně si prostudovat nabídku. Trochu se ještě vyznám v registrátorech cz, tak můžu teoreticky pomoct s výběrem.
mckapco
Tak to by som ocenil, chcel by som preniknut aj na cesky trh, cely by mali byz nizke a mala by byt garancie 100% dostupnsti serverov. Mohlo by sa to rozbehnut...
Tower
Garantace 100% dostupnosti? To je již ve své podstatě blbost.
pure
Asi nejlevnejsi a asi nejlepsi volba na zacatek je podle me DIRECTI.com co se tyce zahranicnich koncovek. Ve vetsim mnozstvi dotregistar.com ... Na cesky asi forpsi, na domeny sou uplne v pohode a maj dobre API pro registraci.
Martin Štaubert
(Predchozi prispevek je ode mne) ... Taky zalezi na tom, jestli chces mit nejaky zisk z prodeje domen nebo ti jde jen o to zajistit registraci domen.
mckapco
pri domenach mi ide o to, aby som mal co najnizsiu cenu v moznostiach, ktore sa mi naskytuju. Cize neregistrujem 200 domen naraz, cize je jasne, ze najlacnejsie to nebudem mat. Chcem iba Vase rady, kde su domeny lacne, kde sa ich oplati kupit. Ja sa podla situacie zariadim (podla poctu domen, pripon...).
Zisk s predaja domeny, by bol asi minimalny, povedal by som ze ziadny.
Martin Štaubert
Pokud ti nejde o zisk z domen, docela v pohode staci forpsi, na domeny sou rychly a spolehlivy a sou pomerne levny.
mckapco
Ano, uz som ich kontaktoval. Uvidim ako sa dohodneme. Dakujem za radu!
Liam Vokovic
Profil *
ja pouzivam domainsite.com, za $ 6.99 je genericka domena na 1 rok, platba kreditkou nebo paypal, bezproblemove transfery a support, v ceske kotline mne mistni zatuchli polobolsevici neoslovili...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0