Autor Zpráva
mckapco
Profil
Co vravite na moje navrhnute balicky hostingov? Oplati sa mi ist do toho? Chcem ist na trh s touto ponukou.
http://www.kapicak.com/balicky.html
Petra
Profil
No té garantované 100% dostupnosti bych nevěřila i kdyby to byla pravda. Ale jestli to znamená vrácení peněz při nedodržení garantované dostupnosti, tak jako free hosting to zní dobře :-)
mckapco
Profil
garancia znamena to, ze ak dojde k vypadku, skodu nahradim a to asi tak, ze 100 * doba vypadku predlzim hostovanie kazdemu zakaznikovi
Bohumil
Profil
no nevim jestli jsem se koukal dobre, ale pro variantu iis nenabizis obdobu mod_rewritu, coz nekomu bude vadit
mckapco
Profil
tam to technicky nie je mozne. htaccess je zalezitost apache, teda iba na linuxe, lebo PHP na windows bezi pod IIS a nie pod apachom.
bohumil
Profil *
je, ale musel bys sis tusim za 60 dolaru koupit ISAPI rewrite (www.isapirewrite.com).
zafod
Profil *
1.) U balíčku 2/Linux (ten asi plánuješ jako tu nejprodávanější, zlatou střední cestu) mi velmi vadí nemožnost vlastních ErrorDocumentů a cronu. Tj. nekoupil bych si ho (a vzhledem k tomu, že jednička mi nestačí a trojka je zas zbytečně moc, tak bych odešel s nepořízenou).

2.) Nelíbí se mi, že když je u programu napsáno 400 MB, tak nemůžu mít 400 MB velký web (mám radši společnou kvótu pro web i email).

3.) Naopak velmi oceňuji možnost CGI/Perl, sympatické jsou taky neomezené databáze (jen aby se ti to nevymstilo).

4.) Koukám, že jsi snížil garanci z tisícinásobku jen na stonásobek, je to sice rozumnější, ale zas už to nevypadá tak působivě :)

5.) Nic proti tomu, že chceš zvýhodňovat své "nejenhostingové" klienty, ale když dáš tu zvýhodněnou cenu hned nahoru (dokonce před základní cenu), tak tím lehce odradíš ty zákazníky, co chtějí jenom hosting (vidí, že zaplatí o polovinu větší cenu, ačkoli by vlastně nemuseli, tak radši půjdou jinam).
Radši bych napsal dolů, že nabízíš slevu 33 % pro zákazníky využívající i jiných služeb. Naopak v nabídce těch jiných služeb bych zdůraznil slevu na hosting co nejvíc.
mckapco
Profil
zafod: keby som vsetky funkcie dal uz do druheho balicku, naco by som mal ten treti? samotna velkost priestotu nestaci. Prave preto, pre narocnejsich uzivatelov je vytvoreny tento treti balicek, ktory je aj tak dost lacny od konkurencie
mckapco
Profil
zvazim, ale Tvojich pripomienok. Dam vediet o zmenach
Bol by som rad, ak su este nejake ine pripomienky, aby som mohol vyhoviet co najvacsej casti ludi
zafod
Profil *
Domnívám se, že správným způsobem, jak od sebe odlišit střední a vyšší balíček, je přidat do vyššího balíčku nadstandardní, příp. luxusní služby (sem bych zařadil třeba CGI), a ne osekat střední balíček o základní záležitosti (404, CRON).
mckapco
Profil
zafod, ma to nieco do seba, ale ako spominam, nebolo by to vyhodne pre hosting. Balicky su aj tak velmi lacne, za 149sk, neviem kolko to vychadza ceskych cca nieco okolo 100CZK mat garantovanu dostupnost a kvalitu...
Skuste mi najst nejaku obdobu toho co chcete, ktora by bola lacnejsie a zvazim moje rozhodnutia este raz. Zbytocne by som teraz robil kroky, ktore by boli pre mna nevyhodne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0