Autor Zpráva
CZKoS
Profil
Ahoj, mám dotaz na podporu flyweb. Asi před 2 týdny jsem posílal emailem žádost o zařazení skritpů do cronu a ani po cca 4 dnech mi nepřišla žádná odpověď. Od té doby do dnes jsem poslal ještě víckrát stejné emaily a opět bez odpovědi. Zkoušel jsem volat na všechna 3 telefonní čísla , ale nikdo to nebere. Na internetu mají napsáno, že poskytují i podporu po ICQ, ale na flyweb.cz nikde ICQ číslo uvedené není. Proto bych se rád zeptal, jestli někdo nezná jejich ICQ a nebo nemá stejné problémy. Díky
xoragencz
Profil
Mám ten sami problém dvakrát jsem tám 28.6.2009 a 1.7.2009 posílal email. A do dnes bez odpovědi. A to nedávno jsem si řikal že jsem našel konečně hosting ktery by mne mohl vyhovovat. Flyweb je skvěla alternativa k hostingu OTOMAN.cz ale ted posledni dobou podpora Flywebu chrápe.
flood
Profil
Zkušenosti mám stejné. Když jsem si u nich asi před půl rokem zřizoval účet a doménu a po zaplacení se týden nic nedělo, tak jsem jim psal na podporu, ale reakce žádná. Nakonec jsem to musel řešit přes telefon.
Srpenec
Profil
já se nedávno na flyweb přestěhoval a poslední dva dny je fakt hrůza
1. nechodí e-maily
2. podpora přestala reagovat
3. To ICQ by se fakt hodilo
4. je to pomalý
Bryant
Profil
Já běžim na flyweb.cz již asi rok a půl, jsem snima vcelku spokojen, ale je fakt že některé zprávy jako by úplně přecházeli. Zas nadruhou stranu teď zavedli novou Technickou podporu, kterou jsem již úspěšně vyzkoušel ;) ... jinak je to kvalitní hosting. :)

0