Autor Zpráva
HoHo
Profil
Dobrý den,
vybírám si hosting pro svůj osobní web. Nejvíc mi padl do oka asi station.cz, hlavně s hostingovým program bus.station.

Rád bych měl tak okolo 2 GB místa, rozhodně PHP a MySQL.
Těch databází bych chtěl minimálně 10, nejlépe ale neomezeně nebo nějaký větší počet.
Pro počet subdomén platí asi stejná čísla jako pro MySQL databáze.

Myslíte, že to mám zkusit u station.cz nebo mi doporučítě nějaký jiný hosting?

Díky za odpověď....
warman
Profil
www.gzk.cz ci www.c4.cz :)
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
www.vas-hosting.cz - lite, 55/mes. libovolne subdomen, mnoho mysql db (>10), 1.5 GB.
HoHo
Profil
Koukal jsem, že tam v programu Lite nemají ani libovolnej počet subdomén a mají tam jenom 1 DB...:(
armin
Hosting armin.sk
Profil
HoHo: Pokud bude osobní web skutečně osobním webem a ne firemní prezentací / komerčním projektem, je k dispozici studentský tarif se vším co potřebujete v ceně 28,- Kč bez DPH / měsíc.
warman
Profil
HoHo
neomezeny pocet subdomen, abych rekl tak nechapu... ma neomezeno II.řádu, ale III.řádu ne :D a pokud vím, tak II.řád není dubdoména, ale doména, ale budíž.... mysql ma opravdu jen 1 :) viz. http://www.vas-hosting.cz/cenik.html

edit-odkaz
cistax
Profil
http://hosting.blueboard.cz - ten stojí také za to. Mají dobrou podporu^^
HoHo
Profil
Subdoménama jsem myslel domény III. řádu...

A co říkáte na stronghost? Máte někdo nějakou zkušenost s tímto hostingem?
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
warman
HoHo
neomezeny pocet subdomen, abych rekl tak nechapu...


Neni to jak si myslite, za 4 roky jsem omezili jedineho cloveka s lite co se tyce subdomen 3. radu. Nikoho neomezujeme spousta zakazniku s lite ma dost subdomen cokoliv.domena.cz neni tam napsano neomezene pouze z duvodu aby si to nekdo nepletl s freehostingem (k cemuz spousta lidi inklinovala..) a my meli v ruce pripadny argument. Cenik jsem i zaktualizoval.

A take plati pro nekomercni ucely program student za koncovych 25 Kc/mesic.
warman
Profil
Karel Dytrych
Takze na vasem hostingu za 55kč můžu mít neomezeně domén II.řádu? Paráda
fandaa
Profil
warman
Takze na vasem hostingu za 55kč můžu mít neomezeně domén II.řádu? Paráda
Co jsem četl, tak neomezeně aliasů.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
warman
Takze na vasem hostingu za 55kč můžu mít neomezeně domén II.řádu? Paráda

Jedna se o aliasy... tzn. presmerovani z vice domen na jednu hlavni domenu a nebo zobrazeni stejneho webu (stejny zdrojovy kod) pres vice domen... Ano je to parada, jsem na nase sluzby hrdy.
Ghosting
Profil
Osobne jsem spokojen s arminem (www.armin.sk) mam studentsky tarif vse jede bez problemu, prakticky nulove vypadky.
Podpora je take vynikajici :)
warman
Profil
Karel Dytrych
posledni maly dotaz- u vaseho VPS mate neomezeny traffic? Respektive i u hostingu? Protoze neomezeny znamena ze muzu prenest treba 10tera a vy s tim nic nemuzete delat...

edit-Na naše značkové SuperMicro servery instalujeme přední vizualizační technologii XEN, nema tam byt virtualizacni? a takovychto malych chyb jsem si vsiml vice...
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
warman
Dekuji za upozorneni, korektura provedena... A jinak v podstate mate pravdu, akorat bezne hostingove tarify maji limit viz cenik...
HoHo
Profil
A máte tedy někdo nějakou zkušenost s hostingem stronghost.cz?
Chamurappi
Profil
Reaguji na HoHo:
Viz Stronghost.cz přichází na český trh.
HoHo
Profil
Díky, to jsem zachytil...;)
Spíš mě zajímá, jestli tam někdo nehostuje a jaké má s tím zkušenosti...
Jont
Profil
Já jsem u Klenot.cz a ok. Já bych to u osobního webu zas tak neřešil.

0