Autor Zpráva
Liam Vokovic
Profil *
Kdopak v cesku nebo i mimo CR nabizi vyseuvedene? melo by to byt bez reklam, s php a mysql, vim jen o:

pipni.cz - v posledni dobe to nejak rozhasili a nefunguje jim mysql, .htacess, maji sproste adminy a obcas jim dojde misto na disku, coz nijak neresi (desim mne ze to delaji i na placenem, proste si zaplatis 1GB a po uploadu pulky fotogalerie co ma 30 MB ti to hodi error: disk full)

forpsi.com - chyby dela uz registracni formular, jaky je zvytek nevim.
bohumil
Profil *
Pokud si mel penize na nakup domeny a myslis to s tou strankou dobre, tak ji kup za litr hosting u Ceskeho hostingu a mas na rok vystarano.
Liam Vokovic
Profil *
domena byla za $6.99, coz je nejakych 150,- on ten hosting za litr znamena v realu za 1500,- protoze tam pribude dan a nejaky (z)manipulacni poplatek, coz uz tak uplne zadara neni.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Zdravím,
DPH je 19%, takze je to 1190,-. Žádný manipulační poplatek není pokud nemyslíte poplatek za platbu kartou. Zadarmo to ale určitě není :)
Liam Vokovic
Profil *
nevim, mne sere ten pristup. je to neref.

inzerovat ze je neco za 1000,- a pak tise pripsat skryte poplatky za dan a platbu kartou, ktere to vytlaci o polovinu vis je neseriozni a odrazuje mne to. ale moje firma to neni, je to jejich vec at si delaj byznis pojejich..
Václav Martinovský
Profil
inzerovat ze je neco za 1000,- a pak tise pripsat skryte poplatky za dan a platbu kartou, ktere to vytlaci o polovinu vis je neseriozni a odrazuje mne to. ale moje firma to neni, je to jejich vec at si delaj byznis pojejich..

Platci DPH si tuto dan odectou, takze ve vysledku plati pouze 1000 Kc. Navic je tim jasne ukazano, kolik % pripadne na primych danich statu a kolik zustane webhosterovi. Kdyby se takto ukazovaly ceny vsude, mozna by si lide uvedomili, o kolik % je stat obira :). Ukazte mi jednoho webhostera, ktery je platcem DPH a uvadi ceny vcetne dane...
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Liam Vokovic:
Ceny se běžně uvádějí bez DPH. Cena je skutečně 1000,- a žádné manipulační poplatky si neúčtujeme. Je pouze na zákazníkovi jakou zvolí formu platby. Pokud zvolí bankovní převod, je poplatek několik korun, pokud zvolí platbu kartou, kterou my neumožňujeme, musí počítat s tím, že si banka strhne procenta (ty jsou tuším několik procent). Před objednáním máte možnost zkontrolovat kolik Vaše objednávka skutečně bude stát, a to včetně DPH. Jak výzvu uhradíte je na Vás, ale poplatky za zvolenou formu platby nesete samozřejmě Vy. Něž napíšete, že je něco nefér nebo neseriozni, zamyslete se jestli to tak skutečně je.
2p
Profil *
Chtěl bych se zaptat na webhosting, který je spolehlivý a současně lze říci, že za požadovanou cenu nabízí solidní služby. Poradíš mi?
Liam Vokovic
Profil *
myslim, ze jsem nasel co potrebuju. kupodivu nam zapad muze konkurovat v cene sluzeb....

http://www.routhost.com

nejnizzsi program ma vsechno co muze normalni smrtelnik potrebovat a za $30, to je tak 700.- /rok je to rozumne. Nenasijou vam ani 20% dan bolseviku, ani priplatek za platbu kartou...

Zaroven se omlouvam ceskymuhostingu.cz :) patri k tem serioznejsim v mistni ******** republice, je fakt, ze chamtivy lump je stat, ktery zije v predstave, ze jsme tu jen pro nej a jsme nevolnici, kteri ho budou zivit, a ne zmineny hosting.

Nicmene by mohli (meli) uvest i konecnou cenu...
Liam Vokovic
Profil *
hehe, ban na zlute zahnute ovoce zpusobil zcenzurovani pridavneo jmena popisujici zivotni realitu v nasi krasne zemi...krasne kouzlo nechteneho..
Yuhů
Profil
Liame,
jestli to s hostingem myslíš vážně, tak nehostuj u zahraničních společností. Budeš mít jenom problémy. Oni nejsou zvyklí řešit české problémy. Nebudou sem mít ani dobrou konektivitu (tedy pokud nestavíš web pro Amíky).

Ale jak chceš. Zdá se mi, že počítáš každou stovku, takže času máš asi spoutu. Třeba tě to hádání s nima bude bavit.
Liam Vokovic
Profil *
tomu moc nerozumim, copak americky webmaster ma jine problemy nez cesky? Anebo, zkus definovat "ceske problemy" ?

jinak, web je vetsinou anglicky. Kazdy nas poskytovatel ma dobrou konektivitu do
USA. je to sad but true, ale web (myslim tim zcela obecne) je dost amerikocentricky...podporu maj 7/24 s odpovedi do 30 minut, jinak mas mesic hostingu zdarma. A v byznise (narozdil od zemi kde se pestuje tropicke ovoce) drzi slovo. Obcas sice se skripenim zubu, ale vse co si nasmlouvas i dostanes.

vyzkousel jsem to tak, ze jsem se regnul na nejlevnejsi program, zaplatil pres paypal a za 4 dny pozadoval uplatneni 30day moneyback guarantee, za 30 minut jsem mel penize na paypal, a na mailu zdvorile upozorneni ze mi za 48 hodin zrusi konto a smazkou fajly, ze mi vygenerovali automaticky backup a muzu si ho nasleducjicich tricet dnu stahnout tam a tam.
Liam Vokovic
Profil *
oproti tomu u nas existuji i hostingy, (a myslim, ze jsou mezi 5ti nejvetsimi hraci na ceskem trhu) ktere jsou schopne vam prodat plan s 1000M na disku, a kdyz tam uploadnete 15M odpovi ftpcko disk full!....timpadem vam nebude nic fungovat, protoze si trebas skripty nezapiskou nic na disk...a podpora vam po 3 dnech napise ze o tom doslem mistu vedi, ze problem analizuji a at si prozatim smazete nejake soubory...A TO NA PLACENEM PROGRAMU.

i kdyz mozna se pletu a umi dobre resit "ceske problemy"

p.s. neni rec o ceskem hostingu...
p.p.s. zminovany hosting je legendarni sprostym vystupovanim bratru adminu...
Liam Vokovic
Profil *
http://forum.pipni.cz/read.php?f=3&i=4913&t=4913
Yuhů
Profil
> jinak, web je vetsinou anglicky.

V tom případě se tě české problémy netýkají. Měl jsem na mysli např. zřizování subdomén, konektivita co ČR apod.
Yuhů
Profil
> p.p.s. zminovany hosting je legendarni sprostym vystupovanim bratru adminu...

asi je řeč o pipni.cz

myslím, že to není off-topic, protože pipni.cz je ten jediný, kdo u nás "výše uvedené" nabízí.

A tam bych řekl, že je ten server legendární spíše sprostým vystupováním klientů. Osobně bratry adminy celkem chápu a -- promiňte mi tu drzost -- jim i fandím. Kdybych rozdával ceny za extrémní přínos pro český web, tak je dostanou pipni.cz, webzdarma.cz, toplist.cz a blueboard.cz.
Liam Vokovic
Profil *
nevim, porusovat smlouvu a prodavat neco, co nemam (misto na disku na hostingu) mi opravdu neprijde obdivuhodne, v normalni zemi se to jmenuje podvod...
Yuhů
Profil
a v normální zemi se zase nekonkrétní obvinění jmenují pomluva.

Kdo prosím konkrétně porušuje smlouvu a prodává místo na disku, které nemá?
Liam Vokovic
Profil *
podivej se na pipni, na forum placeneho hostingu. kdyby to byl jeden urvanec, ok, je to troublemaker. ale to, co vidim vypada spis na selhani adminu. A kdyz prodaji 1000M a maj na disku 1/2 roku problem s mistem a poskytnou 15M, je to podvod...ale to je fuk, nechci sezastavat jednoho ani druhyho ani nemam nic proti pipni, vadi mi poruseni slibeneho..

http://forum.pipni.cz/list.php?f=3
Ivorius
Profil
Já hostuju na www.hostingzdarma.cz a jsem naprosto spokojeny. Sice platím více za doménu, ale hosting mám zadarmo. A podporuje toho docela dost, php 5, mysql, cron.....
DoubleThink
Profil *
Popravdě řečeno - kdyby hostingzdarma.cz přestal lidi oblbovat lacinými triky s přeléváním peněz z jedné nádoby do druhé a normálně oddělil poplatky za doménu a za hosting, tak by mohl nalákat daleko víc zákazníků.

Nebyl by to už sice "hostingzdarma", ale aspoň by se choval seriózně.
2p
Profil *
Díky všem za příspěvky. Zkusím se v tom nějak zorientovat. Chtěl bych registrovat doménu.cz a poté hostovat a to u nás nebo na Slovensku.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
2p:
Podívej se na naši nabídku, Český hosting. Doménu ti zaregistrujeme a uhostujeme.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0