Autor Zpráva
martik__
Profil
Zdravím, potřebuju pomoct s výběrem hostingu pro středně náročný projekt. Časem počítám s návštěvností 1000 - 2000 lidí denně.

Moje požadavky: Alespoň 4GB místa - v administraci nastavené (nebo vůbec neurčené) rozdělení pro web / poštu / DB. Jinak klasika - PHP 5, MySQL 5, neomezený počet dotazů do DB, v PHP povolená práce se sockety (fsockopen()). Max. cena za měsíc 100 Kč.

Měl jsem pár tipů, ale bohužel se ukázalo, že jsou pro mě nepoužitelný:

OneBit - určitě hodně dobrý hosting, ve všem by mi vyhovoval až na pevně stanovenou maximální velikost DB (100 MB).

svethostingu.cz - taky vypadají dobře, ale zase mají zakázanou fsockopen().

station.cz - vypadá taky dobře, akorát jsem četl že mívá trochu častěji výpadky. Byl bych rád, kdyby sem někdo napsal svoje zkušenosti.

Díky za rady.
Matty
Profil
martik__
Možná Gigaserver.cz a jejich Hyperpower (5 GB za 100kč/měsíc). Ale tam bych se bál těch "neomezených počtů dotazů do DB".
Pokud by nepodporoval fsockopen(), určitě by ti ho podpora (velmi vstřícná) povolila.
fuckin
Profil
nerekl si o jaky konkretni projekt pujde. Tak te nasmeruju do zahranici. www.hostgator.com je nejvyhodnejsi zahranicni hosting.

Co tady nenajdes najdes prave jen tam. Zadne kompromisy zde nejsou.

Avsak pro vetsi pocet requestu pri jednom nacteni nedoporucuji. Ping 160ms muze byt omezujici.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Muzete zkusit u nas www.vas-hosting.cz 30 dni zdarma na zkousku basic nebo flexi s nastavenim 4 GB prostoru...
warman
Profil
Karel Dytrych
Nejsem si jist, zda mu bude stacit traffic 30GB (rekneme ze jesli bude navstevnost 1000-2000 lidi denne, tak prenese minimalne ten giga za den).
BTW.de ten traffic nejak zvysit?
Hitman
Profil
Karel Dytrych

Max. cena za měsíc 100 Kč. ...

Upřímě se mi ty ceny u Vás zdají trochu nadsazené oproti ostatním hostingům, jestli to bude kvalitou, to nemůžu posoudit.
warman
Profil
Hitman
Já bych právě že řekl, že při této ceně bude kvalita za rozumny prachy. on je rozdil jesli bude na serveru 1000 lidi za hosting za 10 kč a nebo 100 lidi na serveru za hbosting cenově 125kč... a ocividne si na ne nikdo nestezuje

0