Autor Zpráva
NoRReX
Profil
pipni.cz
NoRReX
Profil
nevite nekdo, jestli pipni.cz podporuje PHP a MySQL ? Jestli jo, tak kolik za to musim platit.....
díky
Petra
Profil
Ano, podporují. Mají tři základní verze hostingu - zdarma, 100,- Kč/měsíc, 200,- Kč/měsíc. (Všechny ty informace jsou na jejich webu, mám ten dojem, že dokonce na titulní stránce, stačilo by se podívat). :-)
NoRReX
Profil
:) díky...
Pnaky
Profil
No ael když chceš freehosting tak si u nich musíš regnout doménu...
Martin Kuželka
Profil
Nemusíš, nemusíš :-)))
T3RMiX
Profil
Tak tenhle hosting vřele NEdoporučuji. Mam sice neplacenou variantu ale slyšel jsem že stejné problémy mají lidi i na placených. Emaily chodí třeba s 24 hodinovýma prodlevama, někdy nepřijde vůbec a o dostupnosti radši pomlčet...
NoRReX
Profil
hmm , to by
NoRReX
Profil
hmm to vypada jako 1: 100 protoze vetsina to tady jenom chvalej, tak proc ne ??
T3RMiX
Profil
No ja znam asi 10 lidi co tam ten hosting ma, mezi nima jsou i placeny a ani jeden ho nechvali (hlavne po nedavnem DoS utoku). Vsichni odchazeji, ja po novem roce planuji to same, ale je to kazdeho vec a svobodna volba, ja jen rikam svoje zkusenosti :)
Yuhů
Profil
Aby se webmasteři měli o čem hádat, stvořil Bůh tři věci:

1. validitu
2. flash
3. a pipni.cz

Existuje obrovské množství lidí, kteří hosting na pipni.cz chválí a další obrovské množství, které jej haní. Nemá cenu v tom zde pokračovat. Pipni.cz je každopádně projekt hodný zřetele, protože vnáší do českého trhu webhostingu pěkný vítr.

Na pipni.cz můžete hostovat, pokud si někde zaregistrujete doménu druhého řádu. Pokud Martin Kuželka tvrdí něco jiného, měl to výše vyjádřit ve svém příspěvku (nemusíš, nemusíš), protože tuto diskusi uzavírám. Děkuji za pochopení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0