Autor Zpráva
Schmutzka
Profil
Jak obejít reklamu na wz? Myslím tak, aby se zobrazila ale nebyla viděna. Př. že se zobrazí nahoře, ale stránka ji neukáže, protože na monitoru bude vidět jen obsah pod ní. Jde to nějak udělat?
Martin Kuželka
Profil
Reklama se samozřejmě dá schovat pomocí stylů, ale nedoporučuju to - porušuješ tím podmínky a můžou ti smazat účet.
Leo
Profil
Pokud nechcete reklamu tak bezte jinam, nebo se webhosting zaplatte. Leo
Dero
Profil
Jde to udělat a, odpusťte prosím, ptát se na to v diskusním fóru, které navštěvují mj. IT (málo/polo/plno)profesionálové, kteří také tu a tam mají k hostingům velmi vřelý vztah (zdravím Martina Kuželku :o) ), mi přijde poněkud - no ano - stupidní.

Navíc když by stačilo třicet sekund hledání. Nebo lépe den, dva pilného studia CSS.
ronnie
Profil
Schmutzka: uvědom si, že někdo ten systém udělal a také potřebuje samozřejmě finance na jeho údržbu, finance pro provoz získávají pouze z reklamy, pokud tedy reklamu nezobrazíš, je to to samé, jako by jsi hosting ukradl a nezaplatil formou zobrazování reklam. Buď rád, že zde někdo hosting nabízí zdarma a že za něj nemusíš platit..btw nechceš toho náhodou trochu moc?!
Anonymní
Profil *
Ona se dá obejít krásně - ale proč? Protože lidi z wz jsou tolerantní - dělají validní reklamy... kdyby chtěli udělal takovou javascriptovou prasárnu že ji pomalu ani nerozlouštíš, natož skryješ.
Schmutzka
Profil
Ok, chápu. Jen jsem potřeboval něco udělat, ale udělám to i sní. V poho. Díky za názory a omlouvám se za svůj stupidní dotaz.

Toto téma je uzavřeno.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0