Autor Zpráva
ONdra28
Profil *
Ahoj, dělám si blog a řeším jeden(zatím teda) problém.

Je na této adrese(zatím) Odkaz

Nedívejte se moc na design, eště není hotovej úplně(zatím). Když se podívate na jakoby poslední přidaný článek(úplně dole) tak překrývá patku. A mě zajímá proč se ta patka nešoupe v závislosti na přibývajících článcích.

Zatím fakt nevím jak to vyřešit..proto se ptám tady..myslím že je to záležitost ohledně CSS...

Děkuji za případné rady !
ONdra28
Profil *
Cajk, už sem to vyřešil...už nikdy nebudu tvořit s kocovinou :D
Mistr
Profil
ONdra28:
už sem to vyřešil
Díky za oznámení a gratuluji. Můžeš, prosím, pro příští generace napsat, jak jsi problém vyřešil? Díky.
ONdra28
Profil *
Můžeš, prosím, pro příští generace napsat, jak jsi problém vyřešil?

Samozřejmě že můžu. Pokud se podíváme do souboru se styly jsou tam id #obsah a #bocaky... špatně bylo to, že jsem jim nastavil pevnou výšku tudíž se nechtěly roztahovat a tudíž ani neposouvaly patičku..Potom z toho vyvstal ještě jeden problém a to ten že pokud se roztahoval např. #obsah tak #bocaky se spolu s ním neroztáhl..toto šlo vyřešit pouze tak že
jsem #krabice(ve které je celý web poskládaný) přiřadil background-color právě takový jako je barva pozadí #obsah a #bocaky..tedy bílá...takže se sice jeden roztáhl a jeden ne ale v podstatě to nevadilo..stačí nastavit barvičky aby to vizuálně "ladilo" :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0