Autor Zpráva
xxxlama_CZ
Profil *
Zdravím,

potřeboval bych poradit jak udělám input s pozadím, že nejdřív bude jeden obrázek, pak další, ten se bude opakovat až do doby než bude další obrázek, potřeboval bych si vlastně udělat takový libovolně dlouhý input s pozadim. díky

Zatím to mám nějak takto:
.input{
  background-image:url('images/menu.png');
}

Byl bych moc rád kdyby mi to někdo o ty funkce obohatil
panther
Profil
xxxlama_CZ:
jednomu elementu nelze dát více než jedno pozadí.
xxxlama_CZ
Profil *
na jedné stránce to tak mají, koukal jsem do stylu a maji tam tento divný obrázek http://80.79.31.169/images/text.png takže to určitě půjde ( i s více obrázky)
Bubák
Profil
Tipnul bych si, že levý a pravý okraj je mimo input a střední část má repeat-x.
denCo
Profil
a čo tak použiť obrázok ktorý sa sám mení? neskúšal som to ešte

EDIT: prepáčte, zle som pochopil text...
xxxlama_CZ
Profil *
Bubák:
Tipnul bych si, že levý a pravý okraj je mimo input a střední část má repeat-x.
To mě také napadlo udělat, jenže dá se psát i do okrajů takže to asi bude všechno v inputu
panther
Profil
xxxlama_CZ:
takže to určitě půjde
tak se koukni do zdrojového kódu.

Levý kulatý roh je div s class „sexy-input-left“, pravý má třídu „sexy-input-right“. Prostředek je div s class „sexy-input-center“, v němž je prachobyčejný bílý textový input.
xxxlama_CZ
Profil *
No abych se přiznal moc jsem to pořád nepochopil. Nemohl by mi to tu někdo přímo napsat? Nezajímám se zrovna o CSS ,ale prostě tohle musim udělat.
panther
Profil
xxxlama_CZ:
No abych se přiznal moc jsem to pořád nepochopil.
tak se koukni do toho kódu, nebuď líný.

Nezajímám se zrovna o CSS
chyba.

ale prostě tohle musim udělat.
musíš? Když tohle neuděláš, zboří se svět? Spíše chceš, než musíš.
xxxlama_CZ
Profil *
do zdrojáku jsem se koukal
panther
Profil
xxxlama_CZ:
do zdrojáku jsem se koukal
špatně.

Tohle je z něj zkopírované, odřádkuj si to, prohlédni a uvidíš.
<div class="login">
<form method="post" class="sexyform"><center><table border="0" width="50%"><tbody><tr><td align="center" height="25" width="150"><b>Nick uživatele</b></td><th height="25" width="150"><center><div style="width: 157px; float: none;" class="sexy-input"><div class="sexy-input-left"></div><div class="sexy-input-center"><div><input style="border: 0pt none ; margin: 0px; padding: 0px; background: transparent none repeat scroll 0% 0%; float: none; font-family: inherit; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous; width: 143px;" name="nick" type="text"></div></div><div class="sexy-input-right"></div></div></center></th></tr><tr><td align="center" height="25" width="150"><b>Heslo</b></td><th height="25" width="150"><center><div style="width: 157px; float: none;" class="sexy-input"><div class="sexy-input-left"></div><div class="sexy-input-center"><div><input style="border: 0pt none ; margin: 0px; padding: 0px; background: transparent none repeat scroll 0% 0%; float: none; font-family: inherit; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous; width: 143px;" name="heslo" type="password"></div></div><div class="sexy-input-right"></div></div></center></th></tr><tr><td colspan="2" height="25"><center><div style="float: none;" class="sexy-button"><div class="sexy-button-left"><div class="sexy-button-right"><div><input class="sexy-button-input" style="border: 0pt none ; margin: 0px; padding: 0px; background: transparent none repeat scroll 0% 0%; float: none; font-family: inherit; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;" id="button" value="Přihlásit se" name="prihlas" type="submit"></div></div></div></div></center></td></tr></tbody></table>      </center></form></div>


O tom, že tabulka zde není úplně správná, mluvit nebudu. Neříkám, že ten kód je hezký nebo cokoliv jiného, je jen zkopírovaný z odkázané stránky.
Bubák
Profil
Není to jen v CSS, je použitý i JS, když JS v prohlížeči vypneš, tak uvidíš, že sexi-input neuvidíš.
panther pravděpodobně zkoumal při použití Firefoxího rozšíření Web Developer, nebo jiného podobného nástroje.
Prozkoumal jsi i tohle? "jscripts/sexyforms.v1.3.mootools.min.js"

panther:
To ve zdrojáku opravdu není, přesněji přidává to tam Javascript.
xxxlama_CZ
Profil *
tak vám děkuju, nakonec jsem to stejně udělal přes 1 obrázek a je to taky pěkný...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0