Autor Zpráva
Vendelín
Profil
Ahoja všici, nevíte čistě náhodou :-) někdo jestli se dá pomocí css či nějak jinak zarovnat obsah v buňkách podle konkrétního řetězce?
O co mi jde: Mám tabulku kde v jednom sloupci zapisuji výsledky ve tvaru např. 4:3, 15:8, 6:14 atd. no a chtěl bych, aby ty výsledky byly ve sloupci zarovnané na střed podle ":". Nevím zda to vůbec jde a jestli se s tím netrápím zbytečně. Proto díky za každou radu.
SwimX
Profil
Vendelín:
mám takový pocit že to nejde. řešením by byla tabulka <td>6<td>:<td>14 ale nic moc :)
Vendelín
Profil
SwimX:
no toho jsem se bál, že to nepůjde :-( jj tahle možnost mě taky napadla, ale jak píšeš:"nic moc" :-) Ale i tak díky
SwimX
Profil
Vendelín:
no ono by to šlo, ale teda, to jsou krkolomnosti co mě dnes napadaj, snad přijde někdo a řekne mi že je to celý na hlavu :D
<style>
	td{
		width: 100px;
	}
	span{
		display: block;
		float: left;
		width: 25px;
		text-align: center;
	}
	.left{
		text-align: right;
	}
	.right{
		text-align: left;	
	}
</style>

<table>
	<tr><td><span class='left'>6</span><span>&nbsp;:&nbsp;</span><span class='right'>14</span>
	<tr><td><span class='left'>16</span><span>&nbsp;:&nbsp;</span><span class='right'>1</span>
	<tr><td><span class='left'>1</span><span>&nbsp;:&nbsp;</span><span class='right'>141</span>
	<tr><td><span class='left'>321</span><span>&nbsp;:&nbsp;</span><span class='right'>8</span>
</table>
Vendelín
Profil
Našel jsem "text-align: <string>" to by mělo být jednodušší a mělo by to fungovat, ale mě to prostě nefunguje :-) Tak nevím
Davex
Profil
Vlastnost text-align: <string> je součástí CSS3, jehož implementace v současných prohlížečích vázne. Mohl by ti pomoci JavaScript na zarovnávání určitého znaku v tabulce (je to anglicky).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0