Autor Zpráva
tomas3333
Profil
Mam stranku, ktora sa sklada z panelov. Tie maju takuto strukturu:

<div class='panel'>
<div class='block_head'>...</div>
<div class='block_content'>...</div>
</div>


panel ma nastaveny nejaky margin a border, block_head a block_content maju padding. problem je, ked chcem panelom nastavit float aby boli vedla seba, kedze panely mozu mat roznu sirku a mozu sa objavovat v castiach stranky s roznou sirkou. Ak im teda nastavim sirku 50%, tak sa to samozrejme nezmesti. Jediny sposob ako to vyriesit je pridat dalsi div, ktory by to obaloval a ten by mal nastavenu sirku 50% a float, co sa mi velmi nechce. Je aj nejake ine riesenie?
RockFire
Profil
Tvůj projev je velmi špatně srozumitelný...
tomas3333
Profil
Eh, ok, skúsim to nejak napísať zrozumiteľnejšie. Alebo to rovno ukážem:
http://tomas01.herniweb.cz/ toto je testovacia stránka.
Po stránke sa môžu nachádzať panely, tie môžete vidieť hore alebo po stranách. Panel má štruktúru ako v príspevku vyššie.
Chcem, aby boli panely od seba trochu odsadené, čiže .panel má nastavený určitý margin. Tým pádom sa stáva to, že ak majú byť 4 panely vedľa seba, a majú nastavenú šírku 25%, tak sa nezmestia. Keďže chcem, aby boli medzeri medzi panelmi rovnaké a počet panelov vedľa seba môže byť rôzny, tak neviem ako to mám vyriešiť. Ak by som to celé obalil divom, ktorý by mal nastavenú šírku 25% a float, tak by to bolo v poriadku, ale už len kvôli vnútornej logike a pre to, že by som musel na jeden panel použiť 4 divy sa mi toto riešenie veľmi nepáči. Je teda nejaké iné o ktorom neviem?
Camo
Profil
Ako sa zdá, máš telo s pevnou šírkou a to isté platí aj o tých boxoch. Tak neviem, prečo je problém si to presne vypočítať.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0