Autor Zpráva
Dan5505
Profil *
Chtěl bych se zeptat,
jak se dělá černej text obtaženej bílou linkou ?
Taurus
Profil
Jestli tuším, na jpw webu jsou nějaké filtry pro IE. Možná je to tam jako jeden z nich, ale je to prakticky nepoužitelný. Stávající css to neumí.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dana5505:
Viz třeba Jednoduché stínování textu.
Explorer podporuje filtr Glow (viz JPW), novější verze některých ostatních prohlížečů podporují text-shadow.


Reaguji na Taura:
ale je to prakticky nepoužitelný
Proč? Vždyť to funguje.
Taurus
Profil
Chamurappi:
Jsou příliš specifické vzhledem k různorodosti uživatelů prohlížečů, tak to neberu jako nejlepší řešení. Formuloval jsem to ve špatném smyslu. :-(
Dan5505
Profil *
Chamurappi:
Zkoušel jsem si pohrát s tím stínováním ale efekt byl poněkud odlišný od mého očekávání. Chtěl jsem něco jako tohle: http://dan5505.ic.cz/wtf/b.jpg
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dana5505:
Kdyby ses mohl spoléhat na konkrétní podobu písma (což je na webu takřka nemožné), šlo by překrýt větší bílý text menším černým textem a upravit patřičně letter-spacing. Mělo by to vypadat přibližně tak, jak chceš, ale byla by to dost křehká kombinace.
Camo
Profil
Chamurappi:
No a ako sa na to pozerá Google alebo Seznam atď..
Je to predsa len zdvojený nadpis.
Je tam čosi o tom, ale nič presnejšie.
Plaváček
Profil
Camo:

Udělej to obrázkem. Neexistuje snadné a bezproblémové řešení, zatím. Zdvojený obsah není dobrý nápad.
Camo
Profil
Plaváček:
Tam je zase problém s objemom KB. Mám tam už beztak dosť veľké dva obrázky, jeden je animácia a ten nadpis by bol ďalší.
Neviem sa z toho vymotať.
Potreboval by som nejaký opis toho, od čoho presne závisí, čo sa na stránke zobrazí, ako prvé. Ak sa tá animácia zobrazí aj neskôr nevadí, ale keď tam nebude nadpis alebo logo, tak to bude divné. Lenže neviem od čoho to presne závisí. A či sa to vôbec dá ovplyvniť?
Bubák
Profil
Pokud to má vypadat jako na výše odkázaný obrázek, tak ve formátu PNG a postačujících šesnácti barvách to nemůže mít více, než 10 kB. Takže zrovna toho bych se nebál.

Camo:
Lenže neviem od čoho to presne závisí. A či sa to vôbec dá ovplyvniť?
www.jakpsatweb.cz/clanky/na-co-stranka-ceka.html Ale nedozvíš se tam všechno.
Camo
Profil
Bubák:
Díky moc!
A ten zvyšok nájdem kde, ak si to nechceš nechať pre seba a odniesť do hrobu? .-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0