Autor Zpráva
sloup
Profil *
Potreboval bych vycentrovat vsechny li, ktere se vyskytuji v ul. Mam menu horizontalni(tim, ze jsem dal li float:left;) Poradite mi jak dat vsechny polozky menu na stred?
Chamurappi
Profil
Reaguji na sloupa:
Viz nejmenší nutná šířka.
Bubák
Profil
sloup:
Pokud je šířka položek je stejná, jde do jednoduše, vycentruješ UL se šířkou všech položek.
Komplikovanější řešení musíš použít, pokud mají položky šířku závislou na délce odkazů.
Také by šlo deklarovat LI jako inline a vycentrovat je v UL, ale to můžeš jen tehdy, pokud nepotřebuješ položkám deklarovat výšku, ale vystačíš si s marginem.
sloup
Profil *
Nj, jenze ja mam jeste danou sirku toho menu. Takze mi to pres to display: table; nejde. Jak by to slo presne pres to inline, pripadne inline-block?
Camo
Profil
Momentálne tento problém tiež riešim a teda to bez tej pevnej šírky, prípadne display:table al. inline+text-align:center nepôjde?

Chamurappi:
Ten odkaz na display:inlay-block nefunguje. Nemohol by si to sem ešte raz hodiť?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Cama:
Ten odkaz na display:inlay-block nefunguje.
Který odkaz?


Reaguji na Bubáka:
by šlo deklarovat LI jako inline a vycentrovat je v UL, ale to můžeš jen tehdy, pokud nepotřebuješ položkám deklarovat výšku
Výšku může určit line-height, ne?
Camo
Profil
Chamurappi:
V tom odkaze ,,nejmenší možná šířka,, je odkaz tiež od teba na display:inline-block, ale nefunkčný.
Bubák
Profil
Camo:
Ten odkaz na display:inlay-block nefunguje.
Mi funguje, zkus to znova. K čemu by byly dva stejné odkazy?
Camo
Profil
Aha, ma zmiatlo to ,,display table,,.
Plaváček
Profil
sloup:

Nšjak takhle? http://dero.name/stuff/centrovani_bloku.html

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0