Autor Zpráva
Kcko
Profil
Ahoj,

je mozne udelat opticky stejne siroke rozmezi mezi 3 hodnotami?
Viz. http://www.pesonline.cz/test.php
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kcka:
Použiješ-li neproporciální písmo (třeba Courier New, Lucidu Sans Console), tak to je možné.
habendorf
Profil
Použitím tagu option ne.
Kcko
Profil
Chamurappi:
JJ to vim, ale to pismo je extremne osklive a nezapada do webu

habendorf:
diky

Diky obou, jen jsem sondoval a potreboval jsem se to potvrdit.
habendorf
Profil
Tedy záleží, jak přesně myslíš zadání, možná to Chamurappiho rada řeší. Jenže pokud budou optiony generované nějak dynamicky, budeš muset dopočítávat počet mezer ... no fuj.
habendorf
Profil
Psal jsem ještě než jsem četl tvou odpověď.

Řešitelné to je falešným selectem, což lze udělat i přístupně - bez JS se zobrazí normální select.
Kcko
Profil
habendorf:
F5 na vyse uvedene URL. (Aspon takto no), rad bych se zbavil tecek, ale s pevnou mezerou mi to dela bordel a mezera " " mi neudela odsazeni.

Falesnym selectem? Jde o to ze tam bude casem nekolik desitek ci stovek zaznamu, potrebuju aby se to chovalo jako klasicky SELECT box s rolovatkem atd.
habendorf
Profil
Kcko:
Falesnym selectem? Jde o to ze tam bude casem nekolik desitek ci stovek zaznamu, potrebuju aby se to chovalo jako klasicky SELECT box s rolovatkem atd.

To není problém udělat. Dokonce v css (málo se to ví) existuje možnost použít systémové barvy, takže se ten jakože-select bude i barvit podle barevného schématu systému (tedy aspoň na win). No a rolovátko je to poslední - overflow:auto + height.
Kcko
Profil
Jasny, ale kde vzit cas a nekrast, prioritou je pro me funcknost a deadline portalu, toto je navic v administraci kam bude mit pristup pouze par lidi ( moji kolegove ).

Kazdopadne diky za radu, az budu mit na to vic casu, tak si s tim zkusim pohrat.
habendorf
Profil
Kcko:

Aha, no pokud je to takto, vůbec bych se s tím nepáral :o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0