Autor Zpráva
wokena
Profil *
Čauky, jak mám nákodovat v CSS text z photoshopu, když na něm mám použitě efekty: Vržený stín
Úkos a reliéf
Vytáhnout

Resp. šel by ten text "předělat" do CSS? Ten text v Photoshopu vypadá takhle (pozadí si nevšímejte...):

Kdyby tady byla nějaká hodná duše, a udělala by mi ten css soubor, nebo aspoň řekla, jak ho mám vytvořit, abych došel, bych bych velice rád (je to pro mě velice důležité). Díky moc!
panther
Profil
wokena:
šel by ten text "předělat" do CSS?
ne.
Luksa
Profil *
wokena:
A proc ho nevlozis jako obrazek?
breeta
Profil *
Ani se o to nepokoušej je to KÝČ ta tvoje ukázka, vůbec stínování textu ...
wokena
Profil *
[b]breeta:[/b
Opravdu je to kýč? Kdyby jsi viděl celou webovku v photoshopu, tak by si koukal...
panther
Profil
wokena:
Opravdu je to kýč?
obávám se, že ano.

Kdyby jsi viděl celou webovku v photoshopu, tak by si koukal...
jedna věc je něco nakreslit, druhá realizovat (tohle je nerealizovatelné) a třetí pohled návštěvníků webu. Pamatuj, že co se líbí tobě, se ostatním líbit nemusí. Na webu jsou zažité jisté konvence a takovýhle font mezi ně nepatří.
Str4wberry
Profil
Já myslím, že podobného (ne stejného) by šlo docílit pomocí filtrů a některých „nových“ CSS vlastností.
breeta
Profil *
wokena Stínovaný text je špatně čitelný a odrazuje uživatele od čtení, můžeš sem hodit celkovou ukázku ať koukám.
wokena
Profil *
Lidi, tohle je jenom nadpis (něco jako je nadpis na Googlu), a zákazníka jsem se ptal - líbí se mi to...
don jebot
Profil
ja to chcem vidiet prossiiiiiim .... ked uz mas take odvazne tvrdenia ..
Plaváček
Profil
wokena:

Tohle lze vyrobit pouze obrázkem, CSS prozatím takové možnosti efektů pro texty moc nenabízí. Nebo použít font, který tak vypadá i na webu - možnosti jsou sice omezené, ale existují - zkus třeba tento odkaz: http://suewebik.net/index.php?/archives/695-Cufon-nahrazovani-fontu-na-webu.html. Časem ale možná ty i klient zjistíte, že některým věcem, které pro uživatele moc praktický přínos nemají a vám komplikují práci, je lepší se vyhnout.
Neas
Profil
wokena:
Lidi, tohle je jenom nadpis (něco jako je nadpis na Googlu)
V Googlu to taky neni udělaný jako normální text.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0