Autor Zpráva
SkIpPeR
Profil
Vše je v nadpisu, přiložim odkaz Kniha
-je tam javaScript na rozložení - při kliknutí na Odpoveď nebo na Vložit vzkaz
nerad bych tam měl velký mezery, takže se mi nechce posouvat patička až na konec, půjde to nějak vyřešit prosím? (rozlišení 1024x768 - jinak to myslim neuvidíte)
panther
Profil
SkIpPeR:
kdybys nezadával výšky a všechno absolutně nepozicoval, žádná mezera by nikde nebyla. V tomhle aby se prase vyznalo.
SkIpPeR
Profil
Pardón, jen podle toho jak to mam rozsekaný z Photoshopu, tak nevim jak to po sobě umístit
SkIpPeR
Profil
mužu někoho poprosit jak by to šlo udělat jinak? Zas takovej expert v tom všem nejsem
SkIpPeR
Profil
Tak jsem to nějak upravil, ale vidím to že tu odpověď je ještě potřeba předělat, pujde měnit u formuláře pomocí javaScriptu action?
SkIpPeR
Profil
Aha, tak ono to tam ještě není nahraný, až příjdu domu tak tam to CSS nahraju, Panthere mužeš mi to ptom prosím zhodnotit? musel sem tam použít relativní pozici a top: -43px; protože logo vystupující z hlavičkypřesahovalo o 43px a proto se mi levá a pravá strana posunuli níže (pardon za spam)
SkIpPeR
Profil
teď mam dole těch 43px, mužu se jich prosím nějak zbavit? (pozice odpovědí a nového vzkazu upravím, aby tam byl vždy jen jeden formulář, pujde přes JavaScript upravit action od formulaře, když to bude
function zobrazSkryjOdpoved(id){
val = document.getElementById(form_odpoved).action;
document.getElementById(form_odpoved).action=val+id;
}
samozřejmě tam pak ještě přidam visibilty a upravím position

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0