Autor Zpráva
D_C
Profil
zdravím Vás.
mám takový problém.
mám jistý text, který mám v této podobě:

<style>
.htext{font-family: Arial; font-weight: 600; color: #1b4789}
.vystraznik{color: red}
</style>

<p class="htext">toto je modre<tag class="vystraznik">toto je cervene</tag>a tady zase modre</p>

v mozile mi to jde perfektně ukáže se vše jak jsem napsal, ale když to otevřu v Internet Exploreru, tak se mi všechen text ukáže modře. prosím poradíte mi? děkuji předem za rady. s pozdravem Jirka.
Taurus
Profil
Nemělo by být místo "tag" napsáno "span"? Tag tag vidím prvně...
Chamurappi
Profil
Reaguji na D_C:
Proč píšeš do titulku „(pomoc)“?
Explorer nedovoluje stylování neexistujících elementů (což je <tag>). Seznam existujících elementů najdeš na JPW (v pravém sloupci).
D_C
Profil
hmm tak tady je ta chybička... jen jsem opsal jeden příkaz kterej byl jen ukázka a nedošlo mi že <tag> neexistuje.díky za radu. no to (pomoc) znamenalo jen ze potrebuju pomoct. jestli je to spatne, tak to skusim smaznout, teda paklize to pujde. jinak moc díky za radu.
Miloš
Profil
D_C:
no to (pomoc) znamenalo jen ze potrebuju pomoct. jestli je to spatne…
To si piš, že je to špatně. Většina lidí tady chce pomoct a teď řekni, jak by ses asi ve fóru orientoval, kdyby všechny titulky zněly „Pomoc“. A jak krásně by se asi vyhledávalo? To je takový problém stručně shrnout podstatu dotazu a napsat výstižný titulek?
D_C
Profil
tak to pardon. chybička se vloudila. Lze to nějak změnit? ještě jednou se omlouvám. kdyžtak to téma se už muže smazat.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Miloše:
On ten titulek docela výstižný je, jen to „(pomoc)“ uvedl zbytečně. Původně se pokoušel napsat tam „[help]“ (jako minule a předminule), ale to mu naštěstí neprošlo kontrolou, tak to přeložil, abychom se všichni dozvěděli, že potřebuje pomoct.


Reaguji na D_C:
ještě jednou se omlouvám
V pořádku, nic strašlivého se nestalo. Jen mě zajímala motivace (nejsi sám, kdo to dělá).

Lze to nějak změnit?
Lze. Hotovo.
D_C
Profil
motivace je taková, že na jistých fórech je to předdefinovaný, aby člověk brouzdající fórem věděl které vlákno je dotaz a které je rada. Mám to naučený postup. Děkuji za změnu názvu.
Miloš
Profil
Chamurappi:
Aha – já přehlédl absentující hvězdičku a byl jsem dojmu, že napsal právě jen to pomoc a některý moderátor titulek opravil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0