Autor Zpráva
SiSt3M-DOWN
Profil *
Napřed nebyl ohraničen a po přihlášení a odhlášení tvoří kolem sebe žluté ohraničení... Je to už ponekolikate a nevim si rady... takhle to vypada:

.input_holder {
	width: 147px;
	height: 23px;
	background: url('images/input.gif') no-repeat;
	float: left;
}

.inputer {
	width: 137px;
	height: 19px;
  text-align: left;
  font-size: 11px;
	background: none;
	border: none;
	border-color: transparent;
	border-style: none;
	color: #000000;
	margin-top: 4px;
	margin-left: 5px;
	margin-right: 5px;
}


<div class="input_holder"><input type="text" class="inputer"></div>

SiSt3M-DOWN
Profil *
A děje se to pouze v Opeře... IE a MOZZILA jede vpoho
Johnik
Profil
Řekl bych, že ty žlutý rámečky označují aktivní plochu inputu a opera jimi značí přihlašovací políčka.
SiSt3M-DOWN
Profil *
JJ taky me to napadlo ale musi jit nejak pomoci CSS to nastavit. treba neco jako .inputer:active nebo tak nejak
SiSt3M-DOWN
Profil *
nemate stim nekdo zkusenosti ?
Zechy
Profil
SiSt3M-DOWN:
Dělá to i Google Chrome, ale pokud vim dobře, tak toho se nezbavíš.
SiSt3M-DOWN
Profil *
Mě to připadá divné... na žádně stránce (zobrazenou v Opere) jsem nic takoveho nezaznamenal (myslim seznam a podobne velke weby) je skoda ze tu nikdo nema zkusenost.
SiSt3M-DOWN
Profil *
opravdu mi nikdo nepomuze pls ?
Moderátor Chamurappi: Když ti smažu naprosto zbytečný příspěvek žadonící o pozornost na úkor ostatních, je dost hloupé napsat nový. Už to víckrát nedělej. (Krom toho jsi už odpověď dostal.)
Lexter
Profil
SiSt3M-DOWN:
Opera tak uživateli označuje formuláře, které si člověk při předchozím vyplnění uložil. Například přihlašovací formuláře. Vyplníš údaje, přihlásíš se a Opera se zeptá, jestli si to má zapamatovat. v případě, že ano, bude nadále tento formulář takto označovat, aby věděl, že stačí zmáčknout třeba CTR+ENTER a nemusí nic vpisovat.
Bubák
Profil
SiSt3M-DOWN:
na žádně stránce (zobrazenou v Opere) jsem nic takoveho nezaznamenal (myslim seznam a podobne velke weby) je skoda ze tu nikdo nema zkusenost
Je to, jak píše Lexter a Seznam.cz to dělá taky:

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0