Autor Zpráva
bonzakcek
Profil
Chtěl bych se vás rád zeptat jak by jste toto rozřezaly? předem se omlouvám jestli jsem tento příspěvek zařadil do špatné kategorie.
problém je v tom že grafik, který to dělal si hrál moc s průhledností a já nevím jestli to mám řezat
1. do malích bloků a ty potom pozicovat k sobě
2. všechno to listí udělat jako jeden obrázek a sloupce jako png s průhledností pomocí css
prosil bych vás i o zdůvodnění. předem děkuji.
Odkaz
tiso
Profil
Vymeň grafika, toto je nepoužiteľný grafický návrh... A to nie kvôli priehľadnosti, ale kvôli hroznej práci s priestorom.
Ak trváš na tom že tento návrh chceš použiť, tak riešenie:
3. veľký obrázok s pozadím, druhý so začiatkom stĺpcov a ďalej niekoľko ďalších pre dokončenie stĺpcov. Poziciovanie využívaj v obmedzenej miere, nie na skladanie celého layoutu.
bonzakcek
Profil
on je tam třeba problém že to listí na pozadí tak já ho mám na 1280px a pak nic víc a když budu mít větší rozližení jako že dneska už je to celkem běžné tak uživatel uvidí listí a pak nic.
Můj nápad byl to vzít obrázek na pozadí jak říkáš ty tiso a sloupce pomocí css zprůhlednit, podle mně to bude asi nejjednoduší.
co si myslíte?
habendorf
Profil
Průhlednost bych do toho netahal. Co se týče listí, nech grafika ať ho nějak dotvoří do stran, ať není takhle blbě useknutý.
bonzakcek
Profil
Proč si myslíte, že průhlednost není na tohle moc dobrá?
panther
Profil
bonzakcek:
Proč si myslíte, že průhlednost není na tohle moc dobrá?
a proč si myslíš, že je?

Začínáš a snadno se bez průhlednosti, která je zde zbytečná, vyhneš problémům, které ti v začátcích přinese. Navíc, bez ní je to standardní řešení, v tomto případě opravdu není vůbec nutná.
bonzakcek
Profil
Já vim, že průhlednost je i náročnější na prohlížeč a každému prohlížeči ji musim předložit trochu jinak, ale tady by mohla i tu práci usnadnit. Protože u prostředního sloupce je hned použita dvojí průhlednost. a když bych to měl řezat tak z toho vyjde hodně obrázků a celej web se bude načítat strašně pomalu.
panther
Profil
bonzakcek:
a když bych to měl řezat tak z toho vyjde hodně obrázků a celej web se bude načítat strašně pomalu.
nesmysl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0