Autor Zpráva
hippie
Profil *
Zdravím :)

Zobrazování seznamů v IE8, když mu přiřadíme např. vlastnost width, se mi zdá poněkud bláznivé. Ať je to bug kdy se mi nezobrazují čísla, nebo že u každé "item" je jednička u číselného seznamu...tyto dva bugy se mi podařilo obejít a narazil jsem na další...když do <li> vložím nějaký delší text, který se zalomí na další řádek, číslo odrážky se zobrazí u toho spodního řádku...Nevíte jak tento problém vyřešit a dostat číslo na řádek první danné "item"? Díky...:)
Plaváček
Profil
hippie:

Máš živou ukázku?
hippie
Profil *
obrázek jak to vypadá

<style type="text/css">

body{background:black}

ol{float:right;color:#fff;margin-top:8px;font-size:11px;text-align:left;}

ol li{width:280px;background:red;margin:10px 0 0 24px;display:list-item;}

</style>

    <ol>
        <li>lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater </li>
        <li>lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater<li>lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater </li><li>lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater </li><li>lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater </li><li>lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater </li> lorem ipsumater lorem ipsumater lorem ipsumater </li>
    </ol>
Cup
Profil
nestačilo by šířku nastavit celému seznamu, nežli jednotlivým položkám?
Plaváček
Profil
hippie:

Když žádám živou ukázku, mám na mysli stránku, nikoliv obrázek a kus kódu.
Ve standardním módu se mi tebou poskytnutý kód zobrazuje naprosto korektně.
hippie
Profil *
Plaváček:

Ukázku mám u sebe na localhostu

Cup

Ano, todle mi pomohlo a čísla už jsou tam, kde maj být. díky
panther
Profil
hippie:
Ukázku mám u sebe na localhostu
tak mš asi smůlu. Nám to funguje.

Chceš.i svůj problém demonstrovat, můžeš využít některého z freehostingů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0