Autor Zpráva
CASO
Profil *
Zdravím,
Neviem či sem nedávam veľmi ľahkú vec... každopádne som sa k tomu nevedel dopátrať a sám som to nespravil.

Takže mam nejaké bloky

<div id="obsah">
obsah blabla
<div id="right">
blok floatovany doprava a velkost by som chcel 100%
</div>
</div>

Čize div obsah má height auto... potrebujem aby sa mi zväčšoval podľa textu ale keďže má tento div auto height
akosi neviem vnorenému divu určiť aby bol vysoký ako jeho rodič.
Takým obráteným efektom keby som to vnoril opačne, a obsah by som floatol doľava by to šlo, ale potrebujem tomu
divu right nastaviť na pozadi obrázok bez opakovania a obrázok na pozadí divu sa asi neda aby začínal zprava :).

Za nejake rady vopred dik.
Adela
Profil
<div id="obsah">
obsah blabla
<div id="right">
blok floatovany doprava a velkost by som chcel 100%
</div>
<div style="clear: both;"></div>
</div> 
Chamurappi
Profil
Reaguji na Adelu:
Clearování nezmění interpretaci procent u výšky.


Reaguji na CASa:
Pokud se pokoušíš udělat dva stejně vysoké sloupce, viz 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

obrázok na pozadí divu sa asi neda aby začínal zprava :)
Nevím, jestli jsem tě správně pochopil, ale background-position funguje i na neopakující se pozadí.
CASO
Profil *
Chamurappi:
Díki, o tej vlastnosti som nevedel, zatiaľ som ju ani nepotreboval, ale teraz sa zíde akurát toto potrebujem.

Inak zaujímavé že väčšina tých odkazov čo si mi poslal tam vyrieši [url=www.wellstyled.com/css-2col-fluid-layout.html ]www.wellstyled.com/css-2col-fluid-layout.html [/url]
čo je šikovná vec, ale pre zložitejšiu grafiku je často nutná reálna výška rovnaká a to asi nejde tak ako to vsetci chcu ... no skusim to teda s tou poziciou obrazku tak by mi to mohlo ist.

Zatial dik.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0