Autor Zpráva
tito100
dobrý den. potreboval by som poradit, ako mám nastavit správne poziciovanie na jednej stránke :
http://testovacia.wu.cz/index.html

ked kliknete na odkaz v pravo hore "Srít vyhledávání " tak sa zobrazý flash aplikácia, ktorá má nastavené 100% roztiahnutie na div. div znázornuje zelený border. ja by som potrebovat ten div roztiahnut na 100% tagu main začínajúci od spodku hlavičky.tag main sa mi podarilo roztiahnut na velkost stránky. ale už vnorený tag nie.

vopred dakujem za rady .
[edit] ak sa vám stránka nezobrazý. skúste to prosím zajtra. prečerpal som možný limit prenosu dát
panther
tito100:
co chceš roztáhnout na 100% nadřazeného divu?

- jestli „embed“, tak ten má v HTML nastavenou šířku na 653px, při 100% se zdeformuje.
- jestli „#flash-space“, ten natažený je (jak je vidět z přidaného borderu), jen má na pozadí bílou barvu. Tu vyměň za šedou.

Pokud jsem se netrefil do odpovědi, jež jsi chtěl slyšet, asi se špatně vyjadřuješ a bude lépe, když to zkusíš znovu.
tito100
skúsim to znovu.
stránka je ohraničená divom, ktorý je roztiahnutý na 100%okna prehliadača. ten div má id "main"

v tomto "main" dive, mám vnorený div z hlavnou lištou ,ten div nesie id názov "top-lista" ktorá má nastavené height:35px;

pod týmto divom "top-lista" , je div z názvom "search-lista", ktorý má vlastnost visibility: hidden; , čiže sa nezobrazuje

pod týmto divom "search-lista" , je div z názvom "flash-space".
ja potrebujem, aby tento div "flash-space" bol roztiahnutý na 100% velkost okna (avšak odčítala sa výška divu "top-lista" ktorý je zobrazený nad týmto divom)

dúfam že som vysvetlil situaciu zrozumitelne. ak nie, ospravldlnujem sa, pokúsimsa o nápravu.
[edit]
spravil som to cez javascript.
panther
tito100:
ja potrebujem, aby tento div "flash-space" bol roztiahnutý na 100% velkost okna
myslíš tedy 100% na výšku?
tito100
panther:
áno 100% výšku.
ale aby to nebolo na výšku okna ale na výšku divu "main" . v tom main je ešte jeden tag "search-lista", ktorý potrebujem od tých 100% odčítať

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: