Autor Zpráva
Nick
Profil *
Ahojte všichni,

že najdu všelijaké knihovny a spousty již vytvořených věcí pro PHP nebo javascript jsem zvyklí. Ale existuje něco takového i pro CSS? Klidně v kombinaci s JS třeba formou nějaké jQuery extenze. Jde mi o to, abych nemusel dělat styly nějakých hezkých boxíků, formulářů a <strongů> pro aplikace, které chci mít rychle hotové, ale nechci aby vypadali jen jako čisté HTML. Zkrátka něco, z čeho poskládám dobrý vzhled. Nemyslím kompletní CSS layout a už vůbec ne PSDčko. Mýslím něco, díky čemu můžu zkrášlit stávající fádní layout.

Děkuji všem za jejich know how, nebo užitečné odkazy =)
Miloš
Profil
http://interval.cz/hotova-reseni/pro-css/
panther
Profil
Nick:
Děkuji všem za jejich know how, nebo užitečné odkazy =)
žádná moudra se asi nedozvíš.

Zatímco PHP nebo JS se dá použít stejné pro různé projekty, CSS bývá specifické per project. Pokud chceš používat nějaký defaultní styl, z nějž budeš vycházet, není nic jednoduššího, než si něco napsat. Zabere ti to pár minut.
Nick
Profil *
Miloš:

Děkuji, je zde mnoho hezkých příkladů, ale není to přesně to co jsem myslel =). Spíš jsem chtěl nějaké ucelené řešení, něco jako jNice pro formuláře, jestli to znáte =).
Nick
Profil *
panther:

No pár minut by to určitě nebylo, musel bych to nejdříve vymyslet a navíc nemám takové zkušenosti aby to vážně vypadalo hezky =). Čas na to při nějakých aplikacích, co nejsou až tak podstatné ale chci, aby nějak vypadali, vážně není =(. Líbí se mi jak jsou řešené některé kvalitní templatury, kde je styl prostě na všechno, chtěl bych prostě jen ty styly, co se starají o flash zprávy (doufám, že víte co myslím =), tabulky, formuláře atd =).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0