Autor Zpráva
unlucky
body {
padding: 0 auto;
margin-top: 30px; 
}

hlasi mi to chybu s auto. Jak mohu tuto chybu upravit?
Bubák
Místo hodnoty "auto" použiješ nějakou platnou hodnotu.
unlucky
spíše bych chtěl použít auto :P
Chamurappi
Reaguji na unluckyho:
Ona snad hodnota auto v nějakém prohlížeči něco dělá? Očekával bych, že budou všechny tvůj padding ignorovat.
panther
unlucky:
zápis
padding: 0 auto;
bude dělat totéž, co větší
padding: 0 autobus;

Co by ten padding: auto; měl dělat?
Bubák
unlucky:
A proč ne třeba ponorka? Bude to (ne)fungovat úplně stejně. Spíše bys měl sdělit, čeho bys doopravdy chtěl dosáhnot.

Můžeš si svou "zázračnou" deklaraci otestovat, zjisti si, jak ji "vidí" prohlížeče:
http://selector-shell.appspot.com/
Miloš
panther:
Co by ten padding: auto; měl dělat?
Jezdit. :-D Nápad je to docela [u/s]jetý.
Martin Adámek
Aktualizační poznámka pro místní:
Ve FF 19 padding auto funguje
- zajišťuje vycentrování obsahu (a zobrazení obrázku na pozadí okolo, pokud je na to v okně místo), podobně jako margin auto u vnořeného obsahu.
...což nic nemění na jeho nevaliditě.

A řešení pro příchozí z vyhledávačů:
Místo nelegálního padding auto zvenku použijte margin auto zevnitř (u vnořeného prvku)
margin
Profil *
Martin Adámek:
Ve FF 19 padding auto funguje
Nefunguje v řádném prohlížeči, včetně tebou uvedeného Firefoxu 19, pravděpodobně jsi špatně jsi špatně testoval a kdybys namísto neplatné hodnoty "auto" napsal "bicykl", dopadlo by to stejně.

...což nic nemění na jeho nevaliditě.
Ta je valné části lidí ukradená, třebas průsvitnost se nevalidně zapisovala hezkou řádku let. A třebas neplatnou barvu "grey" (specifikace požaduje "gray") zobrazí všechny nové prohlížeče.

Místo nelegálního padding auto zvenku použijte margin auto zevnitř (u vnořeného prvku)
Klasické řešení.

Na stránkách MDN se u paddingu nic o hodnotě "auto" nepíše, ale třebas neplatné hodnoty barev jsou v tabulce s patřičnou poznámkou uvedeny.
Martin Adámek
margin:
Nefunguje v řádném prohlížeči,
Můžeš si to zkusit zduplikovat - na http://moskvice.adamek.cz jsem tak chvilku měl vnitřní padding divu vyhledávání
- nejdřív jsem viditelnost postaviček na pozadí zajišťoval pevným paddingem podle velikosti postaviček,
pak jsem to ale chtěl mít ještě přizpůsobivější, aby to chodilo i v užším okně (ale přitom abych zbytečně hned každýmu trochu užšímu mobilu necpal nulu, na většinu mobilů se to vejde i s obrázkama, a 4. css dělat nechci...)
tak jsem z toho nějak bez přemýšlení udělal auto, a chodilo to...
a když jsem místo auto dal nulu, hned to chodit přestalo,
a když jsem místo nuly dal zpátky auto, tak zase začalo.
Pak jsem dal formuláři margin a je to (i když v miniopeře se to chová divně, ale to platilo pro všechny možnosti).
jenikkozak
Martin Adámek:
na http://moskvice.adamek.cz jsem tak chvilku měl vnitřní padding divu vyhledávání
Děkujeme za živou ukázku webu, který zápis padding: auto nevyužívá. :-)
margin
Profil *
jenikkozak:
Děkujeme za živou ukázku webu, který zápis padding: auto nevyužívá
DIV #vyhledáváni na stránce je, takže stačí nějaký vývojářský nástroj pro živou editaci CSS a podle očekávání padding: auto; ani padding: 0 auto; nemá na DIV #vyhledávání žádný vliv, je to neplatná deklarace, jak názorně ukazuje výše zmáněný CSS Selector Shell.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: