Autor Zpráva
Jockie
Profil
Zdravim, řeším teď problém s 2-sloupcovým layoutem. Moje idea je taková že to bude klasicky layout s tim ze hlavni obsah bude v kodu prvni, sidebar druhy a hlavicka az jako treti. Tohle udelat je samozrejme jednoduche, ale potrebuji zajistit flexibilní výšku hlavičky a to nemůžu nijak domyslet s použitím čistě CSS. Kdyby někdo řešil podobný problém nebo měl odkaz na hotové řešení, přivítám jakoukoli pomoc.

Předem díky ;-)
Plaváček
Profil
Jockie:

Nechápu, o čem mluvíš. Proč by nemohla výška hlavičky být "flexibilní"? Nemůžeš nám dopřát konkrétní představu?
Jockie
Profil
Plaváček

Konkretně mi jde o něco takového. S tim ze v tom to okamziku jsou tam pevne vysky boxu, ktere by tam nebyly. A chtel bych docilit toho aby se mi pri zvetseni textu nebo pridani vetsiho mnozstvi obsahu do hlavicku spravne posunul content box spolu se sidebarem dolu...
habendorf
Profil
Napadá mě jen jedna možnost a ta je natolik šílená, že ji sem psát nebudu.
Plaváček
Profil
Jockie:

No, to máš problém. Bez nějakého obskurního řešení se dál nepohneš. Mě by spíš zajímalo, z jakého důvodu by hlavička webu, která z logického hlediska tak nějak patří na začátek kódu, měla být až poslední?
habendorf
Profil
Plaváček:
Mě by spíš zajímalo, z jakého důvodu by hlavička webu, která z logického hlediska tak nějak patří na začátek kódu, měla být až poslední?

Předpokládám nějaké to SEO pomatení ;o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0