Autor Zpráva
Michalowic
Profil *
Dobrý den,
celej večer se snažím vyřešit tenhle prlbém:

V IE se mi pozadí patičky, i formátování textu zobrazuje dobře, ve Firefoxu se mi pozadí nezobrazí a odsazení textu taky ne, asi bude chyba někde v zápisu CSS, ale fakt nemůžu přijít na to kde....věděl by někdo?

http://mmcredit.cz/novy/index.php?page=novefirmy

style.css
http://mmcredit.cz/novy/style.css
panther
Profil
Michalowic:
přidej
line-height: 30px
Stačilo by, kdybys text nenechával samotný, ale obalil ho nějakým elementem, např. odstavcem.
Michalowic
Profil *
panther:
Tak odsazní už funguje, pozadí stále jen v IE. Odstavcem už to obalit nemůžu, mám u něj nastavené odsazení prvního řádku (kvůli textům ve stránce)...
kelvin
Profil
Michalowic:
Tak odsazní už funguje, pozadí stále jen v IE. Odstavcem už to obalit nemůžu, mám u něj nastavené odsazení prvního řádku (kvůli textům ve stránce)...

Ale můžeš. Prostě to odsazení zrušíš jen pro patičku:

#footer p {text-indent: 0} 
Michalowic
Profil *
kelvin:
Jo, to jsem pak taky zkusil...porad stejne...

Jinak poznatek: Kdyz jsem se prepsal a zmizel mi div "right" tak jsem pod tlacitkama nasel to pozadi divu footer....jsem z toho lehce mimo uz...
Michalowic
Profil *
Tak problém téměř vyřešen, dal jsem dopryč <div> kontejner......teď už jen dostat levý a pravý sloupec doprostřed tak, aby mezi nima nebyla mezera...
Michalowic
Profil *
Tak jsem si jen myslel, že je problém vyřešen....a ono nic, takže nové znění dotazu:

Když obsah přetéká (overlofw:auto) objeví se scrollbary, tak jak chci, ale začne blbnout zobrazení patičky (chybí stín apod.), toto se týká Firefoxu

V IE se pro změnu patička zobrazí dobře, ale stín po stranách stránky, který má danou výšku 931px se zobrazí úplně na celou výšku stránky.....poraďte někdo, už jsem z toho na nervy...
Michalowic
Profil *
VYŘEŠENO..

Chyběl mi tag </div> ve vkládané stránce cenik.php (používal jsem tam class nadpis a text a text jsem zapomnel ukoncit...a delalo to tenhle bordel....

Diky vsem za ochotu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0