Autor Zpráva
piwik
Profil
Dobry den,

Potrebujem vytvorit div s oblymi rohmi, ktoreho velkost sa bude automaticky menit podla textu, bud vertikalne alebo horizontalne.

Vedel by niekto pomoct? dakujem
panther
Profil
piwik:
jaký máš konkrétní problém? Kulaté rohy budou na pozadí, jinak než obrázkem udělat nejdou. Pokud nezadáš divu výšku, bude se natahovat dle textu uvnitř.
piwik
Profil
mam div, ako obrazok....ten ma oble rohy, a jeho pozadie je typu gradient.....klient chce, aby sa div zvacsoval, zmensoval podla jeho obsahu...ale to sa neda, pretoze pozadie je ako obrazok s gradientnym pozadim.....neviem ako to mam vyriesit
panther
Profil
piwik:
a já to mám bez ukázky vědět? Dej se odkaz na problematickou stránku.
piwik
Profil
panther:

http://www.suster-web.sk/test/mayprosoft1/

Jedna sa o DIV - Client Account

je to iba obrazok, no potrebujem z neho spravit flexibilny div s gradientnym pozadim a oblymi rohmi.

Dufam, ze pomozes :)
panther
Profil
piwik:
bude tam několik obrázků, které je třeba vytvořit.

- horní kulaté rohy (výška obrázku je výška rohu, šířka přes celý box)
- dolní kulaté rohy (výška obrázku je výška rohu, šířka přes celý box)
- gradient (šířka 1px, výška celý box, bottom repeat-x)
- boční linky (obě na jednom obrázku, výška 1px, šířka stejná jako šířka boxu, repeat-y)
- pod gradientem bude bílá. Když se box natáhne, gradient bude od spodního okraje, nahoře bude bílá.
Bubák
Profil
panther:
Pokud to dobře chápu, tak dolní kulaté rohy budou muset být uvnitř průhledné, případně průsvitné.
panther
Profil
Bubák:
záleží na tom, odkud kam půjde gradient. Já uvažoval variantu, že půjde zdola nahoru s tím, že barva bude bílá. Druhá možnost je, že půjde shora dolů, podkladem bude modrá.

Jedny nebo druhé rohy, dle situace, budou průhledné uvnitř.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0