Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj
Prosím můžete mi poradit jak udělat v CCS speciální formát pro tisk? Všiml jsem si toho na webu www.bleskove.cz - když si kliknu na tisk v článku tak se mi zobrazí článek pro tisk bez všech zbytečností. Je možné to udělat v CCS - jak?
Hugo
Profil
Vytvor soubor s css a vkladej ho do dokumentu pomoci
<LINK href="print.css" media="print" type="text/css" rel="STYLESHEET">
Radek Hrabůvka
Profil
Zápis stylu pro tisk řeším zhruba takto:
#levysloupec, #pravysloupec, .navigace {visibility: hiden}

* {color: black !important; background: transparent !important; font-family: serif !important}
h1, h2, h3, h4 {font-family: sans-serif !important}

Neříkám, že to musí být přesně takhle, klidně si tam dej svoje oblíbené fonty a jinak douprav, třeba velikosti písma, podtržení odkazů...
Většinou se píše stylopis pro medi screen a media print, já dělám stylopis pro media all (to nemusím uvádět) a ten pro tisk přebíjím stylopisem media print. Přijde mi to jednodušší.
Anonymní
Profil *
Díky
krtek
Profil
a asi jsi chtěl CSS :)
Anonymní
Profil *
Bohužel to nefunguje. Tisk volám odkazem <a href="#" onClick="window.print();">Vytisknout</a>
a vytiskne se stránka normálně
Radek Hrabůvka
Profil
Anonymní Pokud dáš odkaz na sttánku a hrubý popis toho, jak se má stránka vytisknout, zkusím pomoct, nebo klidně někdo jiný :-)))
Anonymní
Profil *
Omlouvám se, měl jsem to udělat hned.
Stránka: http://ctenarsky-denik.ireferaty.cz/2/460/Zahradni-slavnost-Havel-Vacl av

Obsah souboru tisk.css:
#hlavicka-clanek {visibility: hiden}
#hlavicka_prvni {visibility: hiden}
* {color: black !important; background: transparent !important; font-family: serif !important}
h1, h2, h3, h4 {font-family: sans-serif !important}

V podstatě nechci tisknou hlavičku, která je na konci článku (#hlavicka-clanek) a zařazeí do sekce, které je hned pod nadpisem (#hlavicka_prvni)

předem díky
michaelkiller
Profil
hm, nemá tam byť náhodou visibility: hidden?
Anonymní
Profil *
Uz jsem na to prisel.
1) chtělo to "display: none"
2) <LINK href="print.css" media="print" type="text/css" rel="STYLESHEET"> jsem prepsal na:
<LINK rel="STYLESHEET" type="text/css" href="print.css" media="print" >
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0