Autor Zpráva
Victorius
Profil
Hezký den,
na mé stránce Eisbrecher fan česky jsem se konečně pustil do designu, ale někde jsem asi na něco zapomněl nebo jsem něco spackal. Skrátka ve Firefoxu se to zobrazuje dobře, ale nahoře je velká bílá mezera. V IE bílá mezera sice zmizela, ale objevila se nad menu. To co je posunté je pravděpodobně menu, protože mi zakrývá nadpis.

Děkuji za každý nápad

PS. Samozřejmě na webu ještě není zdaleko hotovo, takže když někde sem tam občas ještě něco ujíždí.

PPS. Kdyby náhodou někdo věděl, jak vyřešit problém s validitou češtiny na stránce http://eisbrecher.aktualne.cz/index.php?id=about, budu mu taktéž vděčný, nějak jsem totiž nepochopil, proč se mu nelíbí čeština.
peta
Profil *
Warning: main(about,.txt): failed to open stream: No such file or directory in /3w/aktualne.cz/e/eisbrecher/index.php on line 37

Warning: main(): Failed opening 'about,.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/aktualne.cz/e/eisbrecher/index.php on line 37

Jaka validita cestiny? Mi se to cesky zobrazuje
Co tam ale nevalidni je, je nejaky tag SCR v javascriptu, navic tam nemas lomitka
</div> se v JS pise jako <\/div>
counter.php?poc=52931&re
& je znacka pro jentity &nbsp; &gt; , takze ji musis mit jako &amp; a ne jinak
na radku 30 mas font s neplatnym argumentem, nemas tam # u barvy, totez radek pod tim

http://eisbrecher.aktualne.cz/
- bile pruhy na strance nahore a dole, to muze byt margin nebo padding nejakeho prvku
- bily pruh uprostred, to muze byt ti, ze nemas nastavenou line-height u nejakeho divu. Zobraz si border, at vis, u ktereho
- dale to muze zpusobit odsazeni, nejaky prvek je vetsi nez nejaka sirka a tak se to zarovna pod nejaky blok, ale udela to skaredou mezeru
- nebo to muze zpusobit nespravny float.

Mimochodem, zkus si, jak se ti zobrazi stranka pri 400px sirky, kdyz zarolujes doprava...

Z menu odhaduji, ze se jedna o nespravne floatovani, viz prispevek o tema vedle, tam jsem popsal spravne. Pusli juhuovi mail, at si to tam opravi, uz to tam ma nejmene 2 roky a do ted nebyl schopny tam dat nejaky spravny priklad a okomentovat, ze prave tolhe musi byt pro IE, jinak se stava tohle a tohle
Fred
Profil
peta Warning: main(about,.txt): ... no musíš přejít na odkaz bez té čárky na konci, je sem špatně vložený


Victorius Máš tam <q langcs> na ten lang bych se osobně vykašlal, správně by v xhtml navíc mělo být <q lang="cs" xml:lang="cs">
Victorius
Profil
Za tu čátku se omlouvám.
Odkaz tady už je opravený. Jde o to, že slovo "němčina" se mi ve validatoru zobrazi jako n?m?ina a podtrhne mi to druhý otazník, že je nevalidní.
To je jediné co je tam nevalidní, pokud vím.

Peta
To s tim borderem je dobrý fígl, to zkusím, asi to bude tím floatováním, nemám až tolik zkušeností s bugy prohlížečů.
Nepochopil jsem, co mám psát Yuhůovi.

Fred
Takhle doporučuje psát quote autor mé knížky o XHTML, budu ale psát jak píšete vy, díky za upozornění.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0