Autor Zpráva
Frytol
Profil *
Dobrý den mam problém s tagem iframe vytvářim chat v php a s výpisem z mysql do tagu iframe který má nastavenou velikost při překročení té velikosti se objeví posuvník a já bych potřeboval aby byl dole né jako obvykle nahoře prosím o pomoc už jsem to hledal úplně všude i na anglických stránkách a nic kloubního jsem nevymyslel v javescriptech jsem ještě nedělal děkuji za pomoc. a prominte mi gramatické chyby děkuji...

skript:
$idonline2=$_GET["onlinechat"];
echo "<table style='background-color:c9f0cd; border: solid 1px; border-color: a3bca2; width: 196px;height=330px;'>";
echo "<tr>";
echo "<td>";
echo "<iframe src=chat3.php?onlinechat=$idonline2 width=190px height=250px style='BACKGROUND-COLOR: c9f0cd' frameborder=0 marginwidth=0 marginheight=0 name=ifrejm></iframe>";
echo "<iframe src=chat4.php?onlinechat=$idonline2 width=190px height=80px style='BACKGROUND-COLOR: c9f0cd' frameborder=0 marginwidth=0 marginheight=0 name=ifrejm></iframe>";
echo "</td>";
echo "</tr>";
echo "</table>";
Trejpa
Frytol:
Použij záložky.

Odkaz v iframe (mimochodem patří do uvozovek) zakonči odkazem na záložku:
<iframe src='chat3.php?onlinechat=$idonline2#dolu' >
A na stránce s výpisem obsahu dej na úplný konec stránky libovolný prvek (nebo využij stávající nejspodnější) se stejným ID:
<span id=dolu></span>
Frytol
Profil *
moc díky ale tet mam jinou chybu neboť mi to hodí obraz až tod ten posuvník takže stránka se nezobrazí nahoře ale až po tim posuvníkem ale už asi vim jak nato dík za pomoc.
Frytol
Profil *
jsem to vyřešil přichycením na lištu prohlízeče. tak ještě jednou dík.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0