Autor Zpráva
asd
Profil *
Čus.

Mám takový problém. Chtěl bych pro svůj design použít dvě pozadí a to takto -> Jedno pozadí se bude opakovat stále, pravděpodobně to bude pozadí o velikosti 50x50px, do černé barvy. A pak potřebuji druhé pozadí, které si "fixnu" na prostředek stránky. Chtěl jsem to vyřešit takto:

html{
  background: url('../obr/bg-rep.png') repeat;
}
body {
	font-family: Arial, Verdana, Sans-serif;
	font-size: 13px;
	color: white;
	
	background: url('../obr/bg.png')  no-repeat fixed ;
	background-position: 50% 0%;
}


Ale nefunguje to. Čekal jsem, že když je to CSS, udělá to tak, že nejprve vykreslí jedno pozadí, a později, když zjistí, že je tam ještě jiné pozadí, tak tam to staré nechá a přikreslí tam to další pozadí, ale tohle přesně to nedělá. Řešil někdo už podobný problém nebo ví jak na to? Budu vděčný za rady.
denCo
Profil
veď na body si nastav jedno pozadie a jednoducho si daj nový div, ktorý bude všetko obaľovať a tomu nastav druhé pozadie
sarojan
Profil
ještě jsem neviděl, že by někdo stylovak <html>, to i jde?
Bubák
Profil
sarojan:
Se budeš divit, co vše jde ostylovat, koukni na ukázku. Ve stylech není vlastnost border ani žádný obrázek. Koukni na to v něčem jiném, než IE, tam to nefunguje, pro zvědavé, nefunguje ani v IE8 ve standardním režimu.

CSS hádanky.
slovakCZ
Profil
asd:
ono by ti to fungovalo, jenze mam takovy pocit, ze html {} musis nastavit nejdrive display:block (tusim).. kazdopadne proc neobalis cely web jednim divem, kteremu nastavis pozadovane pozadi?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0