Autor Zpráva
lopik007
Zdravím včera jsem si všiml jedné takové drobnosti jde o to, že font-weight: bold; je pro tučný text, ale je možné, aby se to zobrazovalo na jiném LCD monitoru jako netučný text?

Moderátor Chamurappi: Titulek „font-weight“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší. Jinak tě smažu.
mckay
lopik007:
Nějakého podobného efektu se mi podařilo dosáhnout u svého notebooku. Mám na něm 15" LCD a obvykle tučný text již nevypadá tak tučně. Myslím, že to bylo v souvislosti s přechodem na Windows7, protože ten tučnost prezentuje v základu trošku jinak než XP.
lopik007
mckay:
Chyba není ve Windows 7, u Windows 7 mám tučný text, ale Windows XP, tedy pc od přítelkyně ten text tučný není.
lopik007
Na Maxi Fóru mi řekli, že by to mohli blokovat překřížene tagy, ale žádné překřížene tagy nemám.
Chamurappi
Reaguji na lopika007:
Jdeš na to dobře — čím méně informací nám dáš, tím lépe. My jsme strašně rádi, když uhodneme konkrétní příčinu bez jakéhokoliv konkrétního zadání. Na tom Maxi fóru jsou asi pěkná nemehla, když neuhodli, že nemáš na stránce, kterou neviděli, překřížené elementy. Byl to od nich takový směšný zoufalý výstřel do prázdna…
lopik007
#textik{
font-weight: bold;
}

<div id="textik">Pět posledních vzkazů</div>

Kde je tady něco překříženého?
Davex
lopik007:
Pokud použiješ tento kód samostatně, tak text není tučný? Jen v nějakém konkrétním prohlížeči nebo ve všech? Na této diskusi text tučný vidíš? Pokud to samostatně funguje a jako součást složitějšího kódu ne, tak sem dej odkaz na živou ukázku.
tayger
Profil *
Mě napadá, že na jiném počítači nemáš nainstalovaný font, který by měl i tučnou verzy sebe sama.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: