Autor Zpráva
RockFire
Profil
Dobrý den,
řeším problém s prvkem s průhledným pozadím. Zatím jsem to vždy řešil podšoupnutím průhledného prvku pod prvek s transparentním pozadím (kvůli neprůhlednosti textu a a obrázku), ale nyní musím zprůhlednit prvek, který se natahuje podle toho, kolik je textu. NEvíte, jak to vyřešit.

PS: Šířka je daná.
Bubák
Profil
Moderní prohlížeče umí průsvitné RGBA barvy, ale spolehlivější je použít PNG obrázek na pozadí, pak zbývá vyřešit IE6.
Můžeš použít filter opacity a dát textu relativní pozici, nebo použít filter gradient a deklarovat obě barvy stejné. Případně použít nějaký png fix.
RockFire
Profil
Vím jak udělat neviditelnost, to řeším pomocí

opacity:0.2;filter:alpha(opacity=20);-khtml-opacity:0.2;


ovšem když to udělám, zprůhlední i text... No to už jsem psal, hodím radši link na živou ukázku. http://rockfire.simulatory.net/kp/kontakt.html. Pokud si rozkliknete protfoilo, tak tam vidíte, jak jsem průhednost řešil doteď, tady ale nevím. Jak to tam je tak to funguje, ale trošku delší text už to samozřejmě zcela rozhodí. Potřebuji, aby se tam prostě to průhledné vkládalo a natahovalo.
RockFire
Profil
Tak poradíte mi někdo? Omlouvám se, že na sebe upozorňuji, ale téma pomalu ale jistě mizí z očí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0