Autor Zpráva
worldmaster
Profil *
Dobrý večer,
chci se zepat na banalitu jako je float v mailu. Všude mi to funguje, ale až na hostingový poštovní účet u ACTIVE24. Samozřejmě, že float mám ukončený <br style="clear:both">

Četl jsem tu někde, že tenhle hosting má mizernou podporu na všechno. Mám se tím trápit nebo je to vážně jen chyba hostingu?

Bylo to testováno na poštovních klientech: centrum.cz,seznam.cz,gmail.com,outloock,svethostingu a všude to makalo jak mělo jen na hostingu active24 nebere ukončení float. Děkuju všem za rady

Moderátor Chamurappi: Titulek „html mail“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
worldmaster
Profil *
Poradí mi někdo?
Davex
worldmaster:
Ono se moc dobře nedá radit s chybou, kterou nikdo nevidí. Dej prosím odkaz na nějakou ukázku zdrojového kódu e-mailu, zdrojový kód stránky poštovního účtu a obrázek jak to u Active24 vypadá.

Třeba to půjde udělat jinak - co třeba obalit float blokem s CSS vlastností overflow: hidden?

Možná bys měl ještě požádat moderátora o přesun do kategorie CSS, kam se to hodí víc.
Moderátor Chamurappi: Hotovo.
worldmaster
Profil *
Bohužel ktomu účtu němám oprávnění a tak to nemůžu ukázat, ale kod je 100% validní a float je ukončován <br style="clear:both"> Jak jsem napsal -> všechny poštovní účty v pořádku jen tenhle dělá problém.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: