Autor Zpráva
radek178
Profil
Ahoj,

potreboval bych poradit s jednou veci, ktera me celkem dost otravuje a uz par dni si s tim lamu hlavu. Nejsem programator a jsem uplny amater,tak na me prosim polopate. Nainstaloval jsem si Joomlu a na webu mam par mist, kam muzou lidi psat.
Problem je, ze mam tmave pozadi a barva pisma, kterou do toho navstevnik muze psat je cerna. Potreboval bych ji zmenit na neco viditelneho. Nevite nekdo prosim Vas kde?
Pouzivam vlastni template a v nem se v zadnym souboru .css toto neda zmenit. Respektive to nastaveni pro psani do te inkriminovane oblasti tam chybi (psal jsem i na Joomla forum a tam jsem se dozvedel, ze mne pravdepodobne chybi spravna hodnota v .css bud v templatu nebo primo v tom formulari), jenze nevim jakou a kam dat.

Jestli nekdo vite kde to zmenit nebo co a kam dopsat, tak prosim Vas dejte vedet. pry si to tu barvu pravdepodobne bere z prohlizece. Ja jsem zkousel ve vsech souborech .css, ktery s tim podle myho maji neco spolecny menit vsehny polozky, kde byla cerna barva a presto to porad pise cerne. Takze je jasne, ze jsem bud menil neco nekde jinde anebo to opravdu v tom souboru chybi a je potreba to tam dopsat.

Dik za pomoc.
jenikkozak
Profil
radek178:
Ja jsem zkousel ve vsech souborech .css, ktery s tim podle myho maji neco spolecny menit vsehny polozky, kde byla cerna barva a presto to porad pise cerne.
Do .css souboru stačí vložit následující řádek:
input {color:white}
radek178
Profil
Takze zmenil jsem to v souboru .css, ktery patri primo template, ktery je aktualni. Soubor se jmenuje template.css dal jsem to na posledni radek a barva pisma se nezmenila. Co delam jeste blbe? Nebo se to musi umistit v tom souboru nekam jinam?

Druhy soubor .css, ktery patri primo tomu pluginu na formulare jsem zkousel taky menit, respektive dopsat to tam a taky to nejde. On ma trosku jinou strukturu. Dam sem vzor, jak tammaji vsechno popsany.
Maji to v nem takto:
.ckform input { 
 	border: 1px solid #999;
	padding: 2px;
}


mam to tam vlozit takto?
.ckform input {color:white}

Jenze ted tam resim jeste problem s pravy. Nedovoli mne to ten soubor prepsat ani zmenit a nechapu proc, kdyz ostatni ano.
radek178
Profil
Tak jsem to ted jaksi zprovoznil v tom souboru, ktery patri template. Dik moc. Jde tam jeste nejak napsat primo kod barvy misto treba black? Dal jsem tam red a moc to sviti. Ja jsem tam mel totiz predtim vlozenej ten radek cos mne poradil, ale s tema zavorkama a slovem input, to kdyz jsem smazal, tak to jede.
radek178
Profil
Tak uz jede i to. Dal jsem pred cislo barvy mrizku a jede to. Takze jeste jednou dik.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0