Autor Zpráva
Incuperable
Profil
Nazdar, smiem sa spytat je mozne dat hudbu do pozadia webu tak, ze ta hudba nebude prerusovana ked napr. uzivatel ide z profilu do
fotoalbumov atd. Proste aby ta hudba bola vsade v pozadi v hocijakej casti :| Dal som si hudbu len na profil, ale tak ako rozmyslam ci to nieje mozne dat vsade, len aby sa ta hudba neprerusovala a hrala stale.

Dakujem za odp.

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Incuperable
Profil
Nazdar, smiem sa spýtať je možné dať hudbu do pozadia webu tak, že tá hudba nebude prerušovať keď napríklad. uživateľ ide z profilu do fotoalbumov atď... Proste aby tá hudba bola všade v pozadí v hocijakej časti. Dal som si hudbu na profil, ale tak ako rozmýšľam či to nieje možné dať všade, len aby sa tá hudba neprerušovala a hrala stále.

Sorry za tú diakritiku ^^ Inak to vysvetliť neviem, proste či je možné aby hudba na stránke hrala stále. Aby nebola prerušovaná..
DoubleThink
Profil *
Pomocí framů, případně tak, že stránku neopustíš a data nahraješ asynchronně AJAXem.
Mimochodem, pokud nejsi hudební skupina, tak na tvou hudbu nikdo nebude zvědavý.
Incuperable
Profil
@DoubleThink Diks za odp. Ten portál je niečo ako Myspace len neviem či je to možné tam. Práve naopak tú hudbu majú radi ^^ Tak som rozmýšlal či je fakt možné aby hrala všade..
Duchaplny
Profil
Je to možné ako tu bolo spomenuté cez framy, ale dávať hudbu na stránku je vražda webu. Jednak preto, že niektorí ľudia chodia na net v práci a keď otvoria stránku, ktorá im začne vyhrávať nejakú hudbu, tak ich to moc nepoteší. Tak isto sa tá hudba nemusí páčiť niektorým návštevníkom, atď. To už sa ale jedná o tú stránku, či ju budeš niekde prezentovať alebo ju máš len pre svoje vlastné potešenie alebo pre určitú skupinku ľudí..
Bubák
Profil
Incuperable:
Nechej stránku s hudbou otevřít do nového okna úplně obyčejným odkazem, nějak takto:
<a href="hudba.html" target="_blank">Spustit hudbu</a>
Kdo bude hudbu chtít, klepne na odkaz, protože bude v novém okně (záložce, tabu...), bude hrát nezávisle na prohlížení jiných stránek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0