Autor Zpráva
Incuperable
Profil
Dobrý deň robím si webku a potreboval by som pár rád. Chcel by som sa vás opýtat či obrázok v pozadí ako background vám vyhovuje vášmu monitoru. Asi takto dole ako je to nižšie. (vid. obrázok)


Stránku si možete pozrieť tu, ale ešte to menu a pod. nieje hotové. http://www.birdz.sk/webka/betatest/ Mám proste problém, že menu a obrázok pre avatar sa nenachádzaju iným uživateľom na povodnom mieste. Je to nejako poposuvané. V čom je problém? Avatar má byť pod tým trojuholníkom na obrázku resp. pod trojuhl. v strede ako vyššie na obrázku a menu sa má nachádzať hned na začiatku čierneho pozadia dole. Spraviť to neviem vážne.. Je to celé napísané cez CSS. Nejaké rady by sa určite zišli. Dakujem moc krát.


EDIT: PRIDAL SOM VIDEO nižšie na stránku pod menu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Incuperable:
Chcel by som sa vás opýtat či obrázok v pozadí ako background vám vyhovuje vášmu monitoru.
Můj monitor se mi svěřil, se mu líbí ta podkladová fotka, ale už ne ty čáry, co na ní někdo naházel.

menu a obrázok pre avatar sa nenachádzaju iným uživateľom na povodnom mieste
Asi je špatně pozicuješ. To z uvedeného obrázku těžko někdo vykouká a na odkázané adrese nevidím vůbec nic, co by připomínalo tento obrázek.

Nejaké rady by sa určite zišli.
O tom není pochyb. Možná ti někdo poradí, když bude s čím. Momentálně není.

POMOC o radu.
Hmm, originální…

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0