Autor Zpráva
wise
Zdravím kolegové kodeři.

Měl bych takovou teoretickou otázku.

Jak byste nejlépe nakodovali toto menu?

Děkuji za rady :)

Moderátor Chamurappi: Titulek „Rada při kódování menu“ nevystihoval obsah vlákna.
wise
Ještě dodatek. Aby byla možnost mít zelený (aktivní) jakýkoliv a např. při hoveru, aby se také položka zobrazila zeleně a 'vepředu'
karel_
Profil *
mě napadá, že s ohledem na překrávýní jednotlivých "záložek" to bude komplikované, ale google něco našel a prý možná nebude: [nebrat osobně, nejsem autor]:
http://css.blbeckove.com/3.seznamy/3.resene-priklady.html - Tab 2.
wise
Napiš mi pls přímo název typu, nejsem si zcela jistý, který myslíš.

Jde to řešit z-indexem?
panther
wise:
Napiš mi pls přímo název typu
je jich tam záložkových asi 10, to je takový problém si je prohlédnout, které se ti bude nejvíce hodit?

Jestli to opravdu problém je, řekl ybch, že toto.

V uvedených příkladech jsou hrozivé z-indexy (v řádu stovek). Doporučuji ti zůstat při zemi a používat hodnoty, které reálně potřebuješ, tzn. začít u jedničky a jít po jedné nahoru.
wise
panther:
wise:
„Napiš mi pls přímo název typu“
je jich tam záložkových asi 10, to je takový problém si je prohlédnout, které se ti bude nejvíce hodit?
problém to není, ale čas také ne.

Děkuji za tipy.
panther
wise:
ale čas také ne.
...a proto raději plýtváš časem ostatních. Je to poměrně sobecké chování.
wise
panther:
„ale čas také ne.“
...a proto raději plýtváš časem ostatních. Je to poměrně sobecké chování.
Nikdo tě nenutil odpovídat :) Odpověděl jsi z vlastní vůle. Ten kdo čas neměl nebo nechtěl, neodpověděl. Tudíž ty jsi taky nemusel. Nic sobeckého na tom není :-) Nikdo mi odpovídat nemusel...ani ty ;)
Taurus
wise:
Tím, co jsi napsal, jsi tomu nasadil korunu. Byl bych rád, aby si to přečetlo co nejvíc uživatelů, aby věděli, komu neodpovídat. Díky sobcům jako ty upadá ochota komukoli pomáhat.
wise
Já jsem slušně požádal o radu a chtěl jsem tip na konkrétní řešení, jelikož jsem z časového presu nemohl tomu věnovat více času. Pokud nemá někdo čas mi poradit, nenadávám tu ani nic takového. Ti kdo napsali čas měli, poděkoval jsem a jsem rád, ale tato věta: ...a proto raději plýtváš časem ostatních. Je to poměrně sobecké chování. se mi opravdu nelíbila. Nikoho jsem nenutil plýtvat časem, nikoho jsem nenutil odpovídat. Tak se vzpamatujte laskavě. Děkuji.
jackm
A ty si asi ***** WISE, když něco chceš tak hledej a udělej si na to čas, a do života NECHOVEJ SE JAK *****.
wise
Asi nepochopíte pointu :-) Poděkoval jsem a ukončil debatu. Ale panther ji opět otevřel svou poznámkou, která nebyla na místě...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: