Autor Zpráva
martin20a
Profil
Dobrý den,
potřebuji mít v odkazu 2xDIV s floatem, ale jak někteří možná ví, tak právě ten float odkaz vyruší, takže jestli někdo víte jak na to tak prosím poraďte, příklad:
<ul>
  <li><a href="#">
    <div style="float:left">11.10.</div>
    <div style="float:left">
       Lorme ipsum lorem
       <div>ipsum</div>
    </div>                           
    <br style="clear:both">
  </a></li>
</ul>

....pokud tam float není tak to jde, ale takto se tne dokaz "vyruší"

Děkuji za každou radu
Bubák
Profil
Zapni odkazu HasLayout.
Nemá to vliv, ale pokud nepoužíváš HTML5, tak bych doporučil místo DIVu raději použít SPAN.
martin20a
Profil
Bubák:
Zapni odkazu HasLayout.
Nemá to vliv, ale pokud nepoužíváš HTML5, tak bych doporučil místo DIVu raději použít SPAN.
díky za radu, ale po předělání na spany a přidání odkazu haslayout me to stejne pořád nejde, kdyžtak pokud by jsi mohl zkusit napsat jednochý kod, jak to přesně myslíš, aby ch věděl, že jsme tě správně pochopil
panther
Profil
martin20a:
ale po předělání na spany
to to neovlivňuje, to byla jen rada bokem.

a přidání odkazu haslayout
smím se zeptat, jak jsi odkazu hasLayout přidal?
martin20a
Profil
no já jsem přesne nevedel co tím myslel, takže bych ocenil nějaký příklad, ale zkusil sjme tam dát co sjem tak ruzen nasel, cili šířku, pak sjem zkusil dát vlastnost display: inline block; a tak
Petr ZZZ
Profil
martin20a:
no já jsem přesne nevedel co tím myslel, takže bych ocenil nějaký příklad, ale zkusil sjme tam dát co sjem tak ruzen nasel, cili šířku, pak sjem zkusil…

Jestli se to ve tvém kódu hemží chybami v podobné frekvenci jako ve tvé češtině, tak se to asi bude ladit dost blbě. Mysli prosím na čtenáře a na to, že od nich očekáváš pomoc.
martin20a
Profil
Petr ZZZ:
Jestli se to ve tvém kódu hemží chybami v podobné frekvenci jako ve tvé češtině, tak se to asi bude ladit dost blbě. Mysli prosím na čtenáře a na to, že od nich očekáváš pomoc.

slabé chvilky :D nj celkem se jich hodně urodilo :D, to víš starý zvyk z icq že píší něco rychle a nestíhám ani kontrolovat :D díky za upozornění, budu si na to dávat už větší pozor :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0