Autor Zpráva
MartinBen
Profil
Dobrý den všem,

mam vytvořenou tuto stránku: odkaz.

Můj dotaz je, jak zařídim, aby mi při zvětšování či zmenšování obrazu (ctrl +, ctrl -), nikam nic neposunulu. Kód si každý může zobrazit. Nebudu ho sem celý kopírovat. Je toho moc.

Děkuji za nápady. Pravděpodobně se domnívam, že se jedná o špatné nastaven písma.
panther
Profil
MartinBen:
přidej k „#vertikalni_menu“ clear: both; - posouvá se to tím, že se menu rozleze do dvou řádků - to bych taky upravil. Při prvním zvětšení by to ideálně mělo zůstat na jednom řádku, při dalším ve dvou, ale i s hnšdým pozadí (tzn. nenastavovat tam pevnou výšku).
MartinBen
Profil
Děkuju moc... Už se to nerozhazuje.

Jen by mě ještě zajímalo, hnědý obdelníček "proč s námi" a formulář pro dotazi. V hnědém obdélník "proč s námi" občas nastane, že není kus písma vidět. Ale není to zvětšením, ptž když zvětšuji víc a víc, tak se to nevadí. Ale je to zmenšením ctrl -, což mi přijde nelogické.

Obdobné problémy při změně velikosti má formulář. Občas vyskočí kusem pryč ze svého boxu. Nevidím v tom žádnou logiku. Kdyby někdo věděl, byl bych moc vděčený :-)
panther
Profil
MartinBen:
V hnědém obdélník "proč s námi" občas nastane, že není kus písma vidět.
ano. Má pevnou šířku a kolikrát se stane, že text je delší, než mu dovolíš. Řešením je nezadávat výšku.

U formuláře vidím jen to, že textarea vylézá ven ze stránky, protože e širší, než kolik místa máš barevně vyhrazeno pro stránku. V IE se zobrazí až dole, nahoru se zkrátka nevejde. Řešenm by bylo zadat šířku textaree, nebo změnit hodnotu atributu „cols“ u ní. Volil bych kombinaci obojího.
MartinBen
Profil
Děkuji za rady :-). Pomohly mi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0