Autor Zpráva
liquid
Profil *
Ahoj...
Kdyz naplnim tabulku daty, tak se sirka sloupecku tak nejak rovnomerne rozlozi...

Pokud ale nastavim konkretnimu sloupecku konkretni sirku, tak uz se zbyle sloupecky chovaji divne.

vytvarim tabulku, ktera ma v prvnim sloupecku pouze CheckBoxy... Pridam tomu sloupecku id a pres css nastavim width: 30px;
sloupecek sice 30px ma, ale tabulka uz se chova nesmyslne.. Nejaky sloupecek je take zbytecne uzky, jiny zas moc siroky... Dokonce se zuzi natolik, ze dvouslovny nadpis sloupce v <th> se presklada na 2 radky...

jde tomu nejak predejit?

dekuji

L.
Bubák
Profil
Nevím, o co přesně se pokoušíš, ale s šířkami sloupců tabulky to není jednoduché. Možná ti pomůže http://www.jakpsatweb.cz/css/table-layout.html
liquid
Profil *
tak uz jsem to vyresil... jen co jsem poslal dotaz, tak me napadlo, kde mam chybu...

mel jsem celkouvou sirku stranky nastavenou na 100%
potom jsem mel css vlastnost, udavajici 30px sirku
mno a tu jsem pres freemarker omylem prirazoval vsem sloupeckum, nejen tomu pozadovanemu...

ve vysledku se to snazilo o to, aby 5 sloupecku bylo pres celou stranku, ale kazdy z nich pouze 30 px... Tak se to tam docela hadalo...
Taurus
Profil
Nedávno jsem s něčím podobným zápasil. Ono když se v css nastaví tabulce 100% šířka a pak v html rozměry číselně, tak se to bere jako vyjádření poměru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0