Autor Zpráva
UR
Profil *
Ahoj, mám tokový problém, dělám galerii a stáhl jsem nějáký free theme, ale naskytl se menší problém Nejde mi čeština: [img]http://img403.imageshack.us/i/beznzvuk.png/[/img]

Moc prosím udělejte si někdo trochu času, kódy nejsou dlouhé, posílám je zde:
css.rar , předem děkuju a budu moc rád když se na to někdo kouknete a zjistíte proč mi to píše divné znaky místo českých znaků... dík
Jostram
Profil *
Chyba pravděpodobně nebude v CSS - to, v čem to nejspíš bude je samotný HTML soubor. V hlavičce (tag HEAD) viz kódování na JPW.cz.
xmark
Profil
Nesoulad některého z těchto kódování:
- uvedeného v hlavičce
- uvedeného definici připojení databáze (pokud je tam databáze)
- pole v databázi
- reálného kódování souboru

css za to nemůže. mmch opravdu tam chceš mít pro každý soubor extra css??
UR
Profil *
No jasný, že mě to nenapadlo dřív... UTF-8 a je to, dík moc, a co se týče css je to tak jednoduchá šablona že si myslím že to vadit nebude víc css už se tam cpát snad nebude a taky nemám takové zkušenosti na to abych se to pokusim spojil, nebo je to jednoduší než si myslím? :) a databáze tam nejsou, je to opravdu jen jednoduchá šablona
xmark
Profil
UR:
nemám takové zkušenosti na to abych se to pokusim spojil

"Spojit" je přesný výraz. Když to prostě spojíš, bude to fungovat. Je pohodlnější mít css na jednom místě a běžně se to dělá i u velkých webů. Mít čtyřstránkovou galerii a k níc 5 css souborů mi nepřipadá nejpraktičtější. Ale vyloženě chyba to samozřejmě není.
Petr ZZZ
Profil
UR:
Podívej se, jak se linkuje externí soubor CSS, je to snadné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0