Autor Zpráva
tumlik
Profil
Ahoj
Protože vím jsou tady lidi šikovní tak mi určitě pomůžou. Nainstaloval jsem si plugin něco jako "related posts" akorát že je to s obrázkama, plugin jako jeden z mála fachčí, a je poměrně jednoduchý, s ostatníma co jsem zkoušel byly docela problémy.
K věci:např. tady dole na stránce http://www.tumlikovo.cz/delici-hlava-prislusenstvi-brusky-bn-102a/ jsou vypsány ty související odkazy, jenomže je to takové rozházené, a já bych potřeboval, aby ty obrázky byly bez rámečku a nastylované vlevo před tím nápisem článku nějak doprostřed. Prakticky teď je to taky akorát ten obrázek je uskočený dolů, taky ten element(li) před tím obrázkem by tam, být nemusel(když bude tak neva).
tady v tom CSS toho pluginu se to nastavuje, barvy a linky jsem si pozměňoval ale toto je na mě moc složité, snad rámeček bych odstranil, ale jak dát obrázek aby byl pěkně srovnaný před nadpisem
díky moc tady je to CSS
<
#wp_thumbie {background:none; font-family:verdana,arila,serif; font-size:12px; font-style:normal; color:#4E4848;margin-top:10px;margin-bottom:10px;}

#wp_thumbie_image { float:left; margin: 2px 10px 5px 7px; padding: 2px 2px 2px 2px; border:1px solid #EBDDE2;}

#wp_thumbie_title {padding:2px 2px 2px 0px;}

#wp_thumbie_title a{font-family:Georgia,serif; font-size:14px; font-weight:bold; text-transform:none; letter-spacing:0px; line-height:1.1em; text-decoration:none; color:#FFFFFF;}

#wp_thumbie_title a:hover{color:#7A7A7A; text-decoration:none; }

#wp_thumbie_thumb, #description {margin-left:0px;}

#wp_thumbie_li {border-bottom:1px solid #FFFFFF; padding: 5px 5px 10px 0px !important;}

#wp_thumbie_li:hover{background:none;}

#wp_thumbie_rl1 {color:#333333; font-family:Georgia,Arial,Helvetica,sans-serif; font-size:1.1em; font-weight:bold;line-height:1.4em;margin:0 0 8px;}

#wp_thumbie_rl2 {font-size:10px;font-family:arial,helvetica,sans-serif;}
>
panther
Profil
tumlik:
aby ty obrázky byly bez rámečku
smaž border u .wp_thumbie_image

ten element(li) před tím obrázkem by tam, být nemusel
ten je tam správně, je to seznam dalších článků.

U položek <li> změň id="wp_thumbie_li" na class="wp_thumbie_li". V CSS pak přidej .wp_thumbie_li {float: left}.

Ten obrázek má v této deklaraci „.art-article img, img.art-article“ nastavený margin: 1em, pokud ho chceš nahoru, nastav horní margin-top: 0, např. margin: 0 1em 1em.
tumlik
Profil
Díky za rychlou reakci
border jsem musel dát :none, jinak to nefungovalo když jsem to celé smazal

obrázek nahoru mě nejde posunout i když jsem to zadal jak jsi psal. 1em 1em chápu dobře že je to levá pravá strana- mezera, když bych to hodně přehnal tak to jde vidět, ten náhled(obrázek) je ale pořád dole
panther
Profil
tumlik:
nevím, co jsi kam zadal, není to na webu.

1em 1em chápu dobře že je to levá pravá strana
margin: 1em 1em je to samé, co margin: 1em, tedy 1em ze všech stran. Já jsem psal margin: 0 1em 1em.
tumlik
Profil
#wp_thumbie_image { float:left; margin: 0 1em 1em; padding: 2px 2px 2px 2px; border:none;}
takhle jsem ten řádek změnil , nebo jsi myslel změnit to v css u celé šablony ? totiž v těch ostatních souborech toho pluginu jsem tuto deklaraci u obrázku nenašel takže nevím jestli kráčím správnou cestou :-)

u položek li jsem zadal co jsi napsal a zmizlo mě to rozdělení čárou mezi těmi příspěvky
tumlik
Profil
OKI je to v css v celé šabloně, už to mám na předchozí příspěvek neplatí
Řekl bych, že teď už se mi to líbí o hodně víc, akorát nevím kam mě zmizely ty dělící čáry mezi těmi příspěvky, no prdím na ně
děkuju za pomoc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0