Autor Zpráva
fridgei
Profil
potřbuju vložit pozadí k jednomu oběktu (šířka 500px , víška 120px) pokud tam dám obrázek se stejnými rozměri je vše v pořádku, ale pokud použiju větší, obrázek se mi ukrojí a je zněj vidět pouze část, bohužel s rozlišením 500*120 tj 60 Kpix (0,06Mpix) se toho moc zajímavího udělat nedá. Tak bych chtěl vědět jak tam dám obrázek třeba se stejnym poměrem stran, ale s lepšim rozlišenim.
panther
Profil
fridgei:
Do 500*120px více pixelů prostě nedostaneš.

A nikdy nezakládej duplicitní témata.
Petr ZZZ
Profil
fridgei:
potřebuju … objektu … výška … rozměry,z něj … tj. … zajímavého … vědět, … stejným … lepším rozlišením

Opravil jsem ti překlepy.
Joker
Profil
fridgei:
vložit pozadí k jednomu oběktu (šířka 500px , víška 120px) … bohužel s rozlišením 500*120 tj 60 Kpix (0,06Mpix) se toho moc zajímavího udělat nedá. Tak bych chtěl vědět jak tam dám obrázek třeba se stejnym poměrem stran, ale s lepšim rozlišenim.
Mám v pokoji kus místa na zdi (šířka 1m, výška 2m) a chci tam nalepit plakát. Ale daleko víc se toho vejde na plakát 1,5x3m, jenže když ho tam dám, nevejde se celý.
Jak dostat plakát 1,5x3m na plochu o rozměrech 1x2m?

<mimo-téma>
Doporučil bych zapnout v prohlížeči kontrolu pravopisu. Podtrhá to alespoň ty nejhorší věci jako „oběkt“, „víška“, „rozměri“, atd. a ten dotaz pak nevypadá tak blbě
</mimo-téma>
xmark
Profil
Můj tip:
fridgei si myslí, že když ten obrázek bude mít větší (při stejných proporcích) a nechá ho zmenšit prohlížečem, výsledek bude kvalitnější (třeba míň zubatý, atd.), než kdyby ten obrázek měl rovnou oněch 500 px.

fridgei:
Jestli ti ty pixely nestačí, udělej to v jaké chceš velikosti a obrázek zmenši rovnou v grafickém editoru. Dosáhneš přinejmenším takové kvality, jako by to zmenšil prohlížeč.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0